Koľko mesiacov malo vaše bábätko, keď ste išli na návštevu?

6. sep 2023

Na navstevu s 3,5mesacnym babatkom
Mamicky prosim kolko mesiacov malo vase babatko ak ste sli na navstevu?

vancovasona
6. sep 2023

Síce sme nešli na návštevu, ale návšteva prišla ku nám do zahraničia, prvýkrát keď mala 2,5 týždňa, potom keď mala 5,5 týždňa. Na SK sme cestovali keď mala 4 mesiace (cca 10 hodín autom). Ale von sme chodili po týždni do reštaurácii, s kamarátmi. Keď mala asi 3 mesiace sme išli prespať ku kamarátom

zenulkaaa
6. sep 2023

My sme sli s 3mesacnym prvykrat ku svokrovcom na par dni. Cestu 200km zvladol uplne v pohode. Takze nemas sa coho bat s 3,5 mesacnym

prasiatko30
6. sep 2023

prvy krat? 6 dni v ramci okresu. a 3.5m do zahranicia letecky - dieta prezilo

zuzanaete
6. sep 2023

Ked mal 2 tyzdne, tak sme isli na rodinnu oslavu.

tiezjedna
6. sep 2023

syn mal 5 týždňov, keď som s níma autom cestovala k našim so staršou 380 km. Dovtedy bežné návštevy doma asi hneď po príchode z pôrodnice... Najmladšia mala tri týždne, ked manželov dedo oslavoval 80, tam sme boli tiež👍

ivangeline
6. sep 2023

Cim mensie,tym pokojnejsie. Skoro. :D Pri 4 detoch ozaj musim byt mobilna. Ked som sa uz citila dobre po porode,sla som.

sense
6. sep 2023

Keď mala 3 mesiace.

dadis
6. sep 2023

Asi mesiac, ked sme cestovali cca 300km na chalupu.

x_mery_x
6. sep 2023

Hned kazdy vikend :D a nasi boli u nas hned ako som.dosla z nemocnice :D

veronikaszabova
6. sep 2023

Od narodenia deciek chodime na navstevy a navstevy k nam.
Aktualne najmladsia bola ako mesacna na oslave narodenin mojej mami, ako 3m v Chorvatsku... A stale sme niekde (teraz ma 5m)

anjelicek26
6. sep 2023

Ako 3 tyzdnova bola 500km daleko na svadbe mojej sestry... nie, ze by som za to bola nadsena, ale svadbu by som si neodpustila neist sestre...

zuzi0911
6. sep 2023

Pri dievčatách od narodenia k nám chodili návštevy a aj my.
Teraz pri synovi ...prišla mama Asi keď mal 3t a my sme boli tiež okolo mesiaca u nich ...no malý je veľmi citlivý na druhých čiže sme si dali nachvíľu pauzu atď ...teraz ma 5m a už je dobré 🙂

mimikarol
6. sep 2023

Mesiac keď som s ňou išla prvý krát s mojim rodičom. Ale návštevy u nás doma sme mali skôr

triss83
6. sep 2023

Návštevy chodili hneď po príchode z pôrodnice domov. Každý prišiel na chvíľku, kuknúť.

majlo1234
6. sep 2023

My hned. Ale co ti to pomoze? Ked sa na to necitis, tak nechod.

zafir01
6. sep 2023

Cca 3 týždne Max k babke do vedľajšej dediny ukázať pravnucat ,či otcovi tiež 5 km od nás . Navsteva trochu dlhšia bola až po šestonedelí vždy

bolarazjedna
6. sep 2023

Keď mal 2 týždne, išli sme na par hodín k mojim rodičom, v 3ty. prišli svokrovci ku nám na víkend, v 4ty. sme mali krstiny (13 osôb). O týždeň na to sme šli my k svokrovcom (150km).Keď mal 7tyzdnov, tak sme šli na týždňový výlet v rámci Slovenska.
Ja som sa na to moc necítila, bola som frustrovana, všetko zbaliť, kojiť, prebalovat na cudzom mieste za každých okolností.... Ale malý to zvládol bez problémov.

kristinapetronela
6. sep 2023

Možno dva týždne ...

bu1bu
6. sep 2023

Cca 10 dnova sla 300 km, 3 mesacny letecky.

banalu
6. sep 2023

2 mesiace, Vianoce u svokrovcov, cesta 250 km.

breznica
6. sep 2023

Moja švagriná bola v tomto extrém, rovno z pôrodnice prišli k nám na návštevu 😀 ja si nepamätám, ale syn bol predcasniatko,tak my sme od začiatku chodili stále po lekároch, na návšteve sme boli keď mal asi 3 mesiace (korigovane asi týždeň)

mima172
6. sep 2023

Ku nám návštevy chodili, keď mala asi 2 týždne (narodila sa o mesiac skôr, tak som trvala prirodzene na tom, nech príde len ten, kto je tip top fit, tj žiadny sopeľ, herpes atď) a my sme šli na návštevu asi keď mala asi mesiac.