Koliky a dávkovanie ColiPrevu

ssima19
28. júl 2019

Ahojte, kto z vás používal prosím ColiPrev?
Ako ste ho dávkovaní? Pripadne zároveň používali aj iné kvapky? Alebo nejaké rady na kolíky? Dakujem

bobula46
28. júl 2019

@ssima19 používali sme babycalm a sab simplex.
U nás zaberal babycalm. A ešte sme aj natierali bruško pupíkom, to je taká vetrová masť.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dovozadokoca
28. júl 2019

Coliprev nám zachránil život. Teda mne, už som sa skoro obesila. Dávala som pred každým kojenim, postupne menej (3x za deň, potom už len večer). Šlo to do peňazí, ale nech.

titla
28. júl 2019

Nam zabral Coliprev v kombinacii s Espumisanom. Podavam malemu pri kazdom kojeni, co je cca kazde 3 hod.

catherinah
28. júl 2019

Colief odporúčam 👍

lilu2008
28. júl 2019

@ssima19 jedine tiež Coliprev. Prvé zlepšenie prišlo cca po 2 týždňoch. Pred každým kojením okrem nočného kojenia. Treba vydržať a zlepší sa to. Odporúčam

liduska12
28. júl 2019

Synovi tiez velmi pomohol Coliprev na koliky. Starsej dcerke sme davali Babycalm, ale Coliprev je podla mna lepsi 🙂

malinajahoda
28. júl 2019

@ssima19 my sme skúsili Sab Simplex, Infacol, Espumisan l, cvičenie s nožičkami, nahrievanie bruška s vankušikom, aj sme bruško natierali Pupikom. Nezabralo nič. Až nakoniec Coliprev. Ten jediný pomohol. Neľutujem ani 1 cent. Dávala som ho malej do každej fľaše mlieka co boli každé 3 - 4 hodiny. Začala som vždy s najnižším počtom kvapiek a postupne som zvyšovala až pokiaľ som videla, že dcérke pomohli.

ssima19
autor
29. júl 2019

A myslíte, že teraz keď sa aj malému sabsimplex a espumisan môžem mu zajtra ráno dať ColiPrev?

malinajahoda
29. júl 2019

@ssima19 coliprev mu môžeš dat už aj dnes. Na čo čakať do zajtra.