Kočíkovanie novorodenca

18. dec 2022

Ahojte, po kolkatich dňoch ste išli von s novorodencom?

katarinkapetko
18. dec 2022

Ahoj asi po týždni ale bolo leto nebola taká zima ako teraz

schokolade1988
18. dec 2022

Po 2 týždňoch ,bol máj ,ale keď sme prišli z pôrodnice,bola hnusna zima ,cca po tých 2 týždňoch sa umúdrilo počasie ,tak sme išli 🙂 a popravde ja som tiež bola rada že si viem sadnúť ,nieto ešte chodiť ,takže to počasie mi vôbec nevadilo 😂🙈

patka06
18. dec 2022

Hneď na druhý deň ako sme prišli z nemocnice, dcéra mala 5 dní

andrea_82
18. dec 2022

Syn sa narodil v decembri, zacali sme na chvilu davat von po 2 tyzdnoch, po par dnoch na to sme uz chodili na prechadzky.

bluka2
18. dec 2022

Odkedy mal 2 dni sme boli každý deň vonku

martinaju
18. dec 2022

Hned na druhy den ale to nebola zima. Zas ked bude mrznut tak by som najskor davala pri otvorene okno do kocika a potom von ale na 5 den. Tych 5 dni kazdy den pri okno (oblecene). A potom kazdy den von ale smaozrejme nie 2 hodiny.

petamich
18. dec 2022

tak zalezi v akom rocnom obdobi sa narodi 🙂 my mame letne a boli sme hned po prepusteni z nemocnice, moja pediatricka radi toto

Na prechádzku choďte s dieťaťom po týždni otužovania doma pri otvorenom okne alebo na zasklenej lodžii. Dieťa tak vdychuje čerstvý, ale mierne zohriaty vzduch. Po týždni môžete ísť von na ¾ - 1 hodinu. Ak je dieťaťu teplo, má teplé telo, ručičky, môžete pobyt vonku postupne predlžovať. Nechoďte von, ak teplota klesne pod – 7•C a ak je veterno.

V lete fázu otužovania pochopiteľne vynecháte. Vhodné sú prechádzky ráno a v podvečer, keď nie sú horúčavy.

veronikaszabova
18. dec 2022

Hned ten den,ked sme prisli z porodnice

vilma7
18. dec 2022

Narodil sa v januári a na 4.den.

viestta
18. dec 2022

Po 10 dňoch, bol február a čakali sme kým prejdú mrazy pod - 10

slavomira236
18. dec 2022

Rodila som december UK hneď na druhý deň ako sa syn narodil bol von v kočíku

janinah
18. dec 2022

Decembrové deti...najprv asi ako 2tyzdnove spali pri otvorenom okne samozrejme naobljekane,potom pidla počasia sme šli von na par minút.. v mraze a vetre sa s novorodencov nechodí von

euka210
18. dec 2022

Po par dnoch doma...ale neboli mrazy.

vevesh
18. dec 2022

Okamzite -ako 3 dnove boli von, jedno ci v zime ci v lete. Len s prvym som sa po cs vonku netlacila🙈 ale ostatni surodenci boli okamzite von- skolka, skola nepocka...

cali2016
19. dec 2022

Po tyzdni,narodila sa zaciatkom Februara,teda bola zima.

katka533
19. dec 2022

Moj sa narodil v januari, sla som po mesiaci, ale my tu mame zimu velku n severe. Ked bolo 5 stupnov..sli sme len do auta a autom niekde

lulupulu
19. dec 2022

Včera sme boli prvý krát na hodinu. Dcéra má 12dni a bolo -13°. Bola hrozna kosa aj nám už inak by sme boli dlhšie. Boli sme na trhoch