Kočikovanie bábätka do 4 mesiacov

4. mar 2023

Ahojte mamky, tie ktoré chodíte kočíkovať babatka do 4 mesiacov tak dávate ich na hodinovú prechádzku do vaničky alebo aj vo vajíčku?

jasminet
4. mar 2023

vo vajci boli len ked sme sli autom do obchodu, do nakupaku nieco rychlo kupit. na prechadzky vzdy vo vanicke

jaond19
4. mar 2023

Vajicko som mavala iba na prevoz v aute a k lekarovi. Aj do obchodov som si dieta davala do nosica lebo casto vacsi nakup trval aj hodinku. Na prechadzky nikdy. Nekupovala som kocik aby mi trcal doma a dieta sa krcilo v sedacke.

beata_k
4. mar 2023

Vajicko je autosedacka na nevyhnutny cas kym je dieta v aute kvoli bezpecnosti. Nie je to kocik v pravom slova zmysle.

matkahelka
4. mar 2023

vzdy vo vanicke. nikdy mi ani nenapadlo kocikovat vo vajci. vajco je na presuny v aute, nie na kocikovanie

zorkahorka
4. mar 2023

Do hlbokeho, samozrejme. Ale ak ho potrebuhes potim vyniest do bytu, tak vajicko mozes pouzit. Ak nefuka, neprsi... lebo v nom nie je tak dobre chránené

banalu
4. mar 2023

Ak by som mala vajce, ktore by sa dalo dat do lahu, tak kludne.
Vo vajci len presun k Dr. Inak na vsetky prechadzky vo vanicke aj polhodinove.

autumm
4. mar 2023

Ved vajicko je autosedacka, načo by som kocikovala v autosedacke keď mám normálne kocik😀

mima172
4. mar 2023

Vajíčko primárne slúži na cestovanie autom + maximálne nutné rýchle presuny z auta k Dr a podobne. Nie na kočíkovanie, tj plnohodnotný spánok.