Klinový vankúš

luna116
14. feb 2018

Ahojte, chcela by som kúpiť 15 mesačnému synovi klinový vankúš, využijem ho, keď je chorý a potrebuje zvýšenú polohu hlavy a zároveň teraz čakám druhé bábätko, tak by možno sa využil zo začiatku pri refluxe. Chcem sa opýtať, odkiaľ ste kupovali takýto vankúš do postieľky vy, z akého materiálu je, ako ste s ním spokojné, príp. odkiaľ ste ho kupovali. ďakujem

janci05
14. feb 2018

@luna116 Ja som mala polohovaciu podložku Delta baby Supreme Sleep. Kupovala som ju z internetu, ale už neviem z ktorej stránky, bolo to už dávnejšie.
Využivala som ho veľa, hlavne aj ako prevencia proti deformácii hlavičky, keďže sa syn rád ukladal na jednu stranu.

kormelia11
14. feb 2018

Ja som bola s nim maximálne spokojná no teraz ho neviem na ňom už udržať spi všade len nie na vankúši 😂 stránku si už veru nepamätám len treba dávať pozor pri nákupe aby to bola pamäťová pena a nie obyčajný molitan na to som si dávala veľký pozor lebo tie lacné sú nekvalitné aj som dávala pozor aby poťah bol z 100%bavlny a nie polyesteru

luna116
autor
15. feb 2018

@janci05 a pomohlo pri polohovaní? mne to príde, že hlavičku vytočí tak či tak na stranu, kt. chce. Mal potom nejakú deformitu hlavičky, alebo bola hlávka potom ok?

luna116
autor
15. feb 2018

@kormelia11 presne tak, chcela by som pamäťovú penu, poťah zrejme nejaký so striebrom, keďže ja som alergička, tak je možnosť, že i moje deti budú. Aloe poťah nechcem kupovať, príde mi to také, že človek vyperie a je po aloe.

janci05
15. feb 2018

@luna116 Nám pomohlo, hlavička je ok. Lebo už mal taký nábeh, že ju bude mať z jednej strany trochu akoby plochú, tak som si toto zadovážila a upravilo sa to.

luna116
autor
15. feb 2018
slnecnica321
15. feb 2018

ahoj ja mam doma az dva klinove vankuse z best4baby..kludne jeden predam ak chces pis 😉

lubka1709
6. jún 2023

Aký je vhodný klinovy vankúš pre 3 ročne dieťa?Využiteľnosť iba pri chorobe a rozmer postele 180x90