Kedy vybrať tyčky z detskej postieľky?

vlocka775
19. júl 2014

Ahojte maminy,mam 13 mesacnu slecnu a uz nam krasne chodi,myslite ze by som jej mohla vybrat tie dve tycky z postielky?kedy ste vy vybrali?dakujem

vivi
19. júl 2014

Toto pocujem prvýkrát 🙂 nevedela som o tom 😅 že sa to dá

veronel24
19. júl 2014

mozes

lulu369
19. júl 2014

@vlocka775 Ahoj, určite už môžeš...Aj my sme vyberali keď mal synček 13 mesiacov 😉

kitty88
19. júl 2014

ja som nevybrala doteraz a ani nemienim, vobec nam neprekaza, ze su stale tam, dcerku ukladam do postielky ja a aj ju vyberam von... no ak myslis, ze to bude jednoduchsie, ked bude sama vyliezat, tak kludne vyber

silvike
19. júl 2014

Hmmm, podla toho ci chces mat niekedy klud a v pokoji navarit, upratat alebo nie.Lebo ked ked tam tie tycky nebudu, resp. sa dcerka nauci ich davat von, tak si nikdy nebudes ista ze sa hra pekne v postielke a nic jej nehrozi. Ja som pri prvej vobec nedavala prec a ani som ju to neucila ich dat von a zatial ani pri malom syncekovi (15 mes.) to prec nedavam. Ja to budem davat prec ak budem vidiet ze je nebezpecne ho v postielke nechat. Lebo obcas uz ma take tahy akoby chcel z tej postielky vyskocit (nozkou sa trosku pridvihne o postel co je z jednej strany a naklaaaana sa dolu jedna radost a mna z toho mrazi). Tak ked budem vidiet ze uz to je zle, tak asi aj ja hi naucim davat prec tycky a vyliez von. Zatial mi to takto vyhovuje. Dam do postielky, dam mu oblubene hracky a viem ze sa pohra kym potrebujem napr. pozmyvat izbu aby mi po nej nechodil alebo triedim vecicky a nechcem ich mat vsade poroznasane 🙂 Ae napr. svagrina viem, ze dali prec tie tycky aj naucili dcerku to vybrat a vyliezt. Taze tak. Ja kym nemusim, nedavam prec 🙂

qwerty81
19. júl 2014

My sme tycky vybrali ked maly vyrastol natolko, ze dociahol na klucku na dverach, v pohode si ich otvoril a prisiel za nami do spalne.

vlocka775
autor
19. júl 2014

Dakujem baby...no moja ma postielku cistona spanie ona nechce byt ani chvilu v nej ked sa zobudi.no skusim vybrat a uvidim ci to bude vyuzivat 🙂 dakujem

map0007
19. júl 2014

@vlocka775 my sme vybrali tiež asi ták ako ma Vaša mala.A to bolo zabavisko, mala sa hrala učila sa vyliezat von a dnu a ták sa radovala a my s ňou.Teraz buďe mať 2ročky a už si vie pekné ísť laškat sama do postielky ak je unavená alebo ak my lezim v posteli.Zo začiatku som sa bála ci nevypadne z nej v noci ták som jej tám dávala vankúš alebo len prevesila deku.Ale teraz je to oki.A nemusím ju stale vyťahovať.Akurát v noci ak ju niekedy dávam na nocnik 🙂

ollski
19. júl 2014

my sme mali tiez dost dlho, az kym mladsi neprisiel nato, ze sa da z postielky "vyskocit"....on mal vtedy cca 10m, dcerku to ani nenapalo a to mala skoro 2r....potom sme im ich dali von, aby neskakali ale normalne vyliezali...dovtedy som postielky pouzivala aj ako miesto kde ich bezpecne "odlozit"...zavisi od dietatka