Kedy u vás prešlo budenie po 30 - 40 minútach?

3. aug 2022

Ahojte, moj syncek coskoro 10 mesiacov, sa aj cez den aj na nocny spanok stale zobudi po 30-40 minutach, musim na noc hlavne douspavat. cez den ho niekedy necham ak je usmievavy neriesim po 30 minutovke, no na noc, kazdy vecer proste to trva aj vyse 3-4 mesiacov, sa zobudi a musim douspavat. Davam aj UM na noc ale aj dokojim, niekedy mal dni kedy sa zobudil az o polnoci, to som bola prekvapena normalne, ale vacsonou kazdy den proste po 40 minutach max je hore , potom niekedy zas, niekefy do polnoci aj 5 krat som prinom, ak nejdem spat aj ja… proste to ani nikam vecer ist nemozem ani ho nechat pri rodicoch nikde. Uz som z toho na nervy niekedy…

sun_shine_2020
3. aug 2022

ahoj, skus pozriet na IG Lepsi spanok babatiek, maju prednasky o spanku (ako funguje spanok babatiek, spankove cykly, preco sa ti babo budi po 30-40 min, atd....). Robia aj poradenstvo na mieru.

autor
3. aug 2022

@tani777 co to je ?

guliver19
3. aug 2022

Ahoj, mame to iste doma. Maly ma 9 mesoacpv a od narodenia presne na 30 aleboax 32 minutu je horeci denny co nocny spanok. Musim pri nom lezat tak sa mi ho podari uspat vacsinou naspat este. Preto nespava ani v kociku vonku lebo to pri nom jasme neviem lezat a neuspim ho naspat. Talze aj to minimum co spi zo dna a mala by som pre seba nieco si porobit a tak nemozem lebo lezim pri nom a robota mi ine veci mi stoja. Je to na nervy. Nevien co s tym, s tym sa asi neda nic, len pretrpiet a cakat kedy z toho vyrastu. Ale ak ma niekto dobeu radu, budem velmi vdacna.

petamich
3. aug 2022

preslo to asi okolo 8. mesiaca, mali sme prechodne obdobie, kedy zaspal na balkone a po 25 min. sme ho museli ist drncat a potom pekne potiahol, teraz zasa mame ine obdobie 🙂 je to vlastne jedno velke obdobie

myslim, ze okolo 6. mesiaca sa ucia spajat spankove cykly a tam niekde by sa to pomaly malo zlepsovat ale zial kazde dieta je ine a u niekoho skor a u ineho neskor

gerfinka
3. aug 2022

Ach, mojej to prešlo až teraz nedávno. Asi tesne pred 2.narodeninami, že takmer úplne. Tak od roka a pol začala spávať dlhšie sem tam. Na nervy to, lebo som musela byť v strehu stále, aj aby nezobudila staršiu.

kika831
3. aug 2022

U nas az okolo 3. roku.

tani777
4. aug 2022

Prepac,nedopisala som 🙈 podcast s lenkou medvecovou-spankovou antropologickou..skus radsej najst "s laskou o detskem spanku"..