Kedy ste si začali všímať, že chýbate vašim bábätkám?

19. máj 2024

Kedy ste si zacali vsimat ze chybate vasim babatkam ? Moja ma 4 mesiace a ked odidem z izby vobec zeby za mnou plakala alebo si vyzadovala moju pozornost …dokaze byt ticho v izbe a pozerat bud na skrinu alebo do stropu ..

terry658
19. máj 2024

Závidím ti. Užívaj si spokojné bábätko. Čo by som ja za také dala.

haraburdova
19. máj 2024

Ja mam tiez 4 mesacnu, ktora sa vydrzi sama hrat na hrazdicke alebo v hojdacom kresielku aj 30-40 minut (mam ju samozrejme pod dohladom) a vobec ju nezaujimam lebo je pohltena hrackami co ma v rukach alebo su zavesene na hrazdicke. Ja som spokojna, lebo spi v satke/nosici a vyhradne ked som stale v pohybe alebo sa pohupujem takze som rada ze si mozem aspon v klude vypit kavu alebo sa najest.

petamich
19. máj 2024

nic sa neboj skor ci neskor to pride 🙂 my doteraz nic, vsetky kamosky mi zavideli presli sme takto zopar rokov bez naznaku separacky a odkedy chodi do skolky sodoma gomora v plnej sile aj s urokmi 😵‍💫

marianarem
20. máj 2024

Moj za mnou nikdy neplakal. Ale tak vyslovene ze ma zacal vyhladavat a davat prednost pred inymi, tak to bolo.az po roku - roku a pol. A az tak.od vyse 3 rokov byvalo take, ze ma drzal a nechcel pustit von alebo len do sprchy.

danka_gi
20. máj 2024

Nas drobec bol do roka taky. Bolo mu jedno s kym je. Na kazdeho sa usmieval. A nebol ani mojkaci. Najlepsie zaspal tak, ze aom ho len polozila do postielky a isla prec. Ked som ho mala na rukach alejo ho hladkala, tak mal oci ako sova 😄A teraz po roku ho chytila taka separacna uzkost, ze place aj ked je s manzelom. Ale teda len chvilku a potom sa upokoji. No a ked ma znovu zbada, tak znova krokodilie slzy.... chcela som tym povedat, ze babatko mas este malicke a mozno sa nenazdas a bude na tebe nalepene nonstop ako taka mala prisavka 😊

autor
20. máj 2024

Dakujem vam zienky ❤️

zorkahorka
20. máj 2024

Prvemu synovi doteraz nechybam a bude mat 7. Mladsi je ina povaha. Ked mal par mesiacov a na chvilu sa vzdialila od postielky, stiskal ma potom ako od dusu. A takyto je doteraz 😀