Kedy sa vašim deťom začali objavovať prvé materské znamienka?

26. máj 2024

Ahojte. Kedy sa vašim deťom začali objavovať? Môj má 1r3m a na tvári si už všímam asi týždeň že sa mu urobilo asi znamienko alebo peha neviem. Pred mesiacom sme boli na slniečku, bol natretý samo ale aj tak ho trošku opalilo. Mal červené líčka. Tak neviem či je to kvôli tomu, alebo je to normálne a tvoria sa aj samé od seba?

lenka188
26. máj 2024

Podla mna to zalezi od typu pokozky. Strasia dcera ma pokozku po manzelovi, tmavsiu. Teraz ma 9 rokov a ma asi 3 znamienka. Mladsia je bleda po mne, ja mam kopu znamienok a ona ma 4 roky a uz teraz ich ma o dost viac ako starsia. A aj na takych miestach, ze spodok chodidla... podla mna to, co popisujes je uplne normalne 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
26. máj 2024

Bruno ma dva mesiace a ma uz jedno na chrbatiku, ale skor kavovu skvrnu ako znamienko, uvidime... mozu prijst kedykolvek, v obdobi puberty to zintenzivnie... nic, co by laser casom nevyriesil, ked to dietatu bude vadit...

vkatush
26. máj 2024

Môj mal jedno hneď pri narodení. A urobili sa mu ďalšie asi 3 počas prvého roka. Úplne normálne.
My sme s mužom dalmatínci, máme milión znamienok, takže aj jeho to čaká. Najhoršie to bude v puberte.

dixitka
26. máj 2024

Môj 13-mesačný má jedno malé znamienko na pleci, objavilo sa nejak koncom zimy, kedy sa fakt neslnil :D takže to asi nesúvisí

zuzanka.zuzu
26. máj 2024

môj má na prdelke a tam sa veru neopaloval 😀 takže od UV to až tak nezávisí