Kedy sa vaše deti naučili piť z hrnčeka?

30. jún 2020

Ahojte, kedy sa vaše deti naučili piť z hrnceka tak, aby sa neoliali?
Moja piť vie ale musím jej pohár pridržiavať lebo buď si dá také množstvo vody že sa rozkasle alebo to vyleje.

dominka63
30. jún 2020

Asi dvojročná

dada0902
30. jún 2020

Moj pije z takeho z dierkami s takym vrchnakom alebo ked mu davam ja bude mat 22mesiacov

autor
30. jún 2020

Super ďakujem vám. 🙂 Z takého piť vie, ale aj tak má najradšej všetko vylievať a vypluvat. ..
A lyžičkou sa vedia napapať?

dada0902
30. jún 2020

To tiez ani nie je to lenivec ale co sa tyka veci co moze v rukach drzat a jest si da skusa s tou lyzickou zatial tak hadam cochvila bude pokrok kolko ma tvoja?

autor
30. jún 2020

@dada0902 moja bude mať 18 m. S lyžičkou to je katastrofa. Drží ju úplne zle takže vlastne si ani nenaberie. Raz sa jej to podarilo.

zuzuliennka1
30. jún 2020

ja mám pre syna cca od jeho 1,5roka od zn. Lovi ich netečúci hrnček. Syn má teraz 2,5roka a cca asi teraz až sa naučil piť aj z klasického pohára aj bez obliatia sa 🙂 chce to čas

siska53
1. júl 2020

Lyžičku okolo roka, pribor okolo 2,5r. Hrncek teochu neskor, lebo sa oblievali, tak som to stopla. Cca okolo 3r.to bolo ok a v tom.case si maly uz aj sam z dzbanu vodu nalial. Uz to slo rychlo potom.

littleslovak
1. júl 2020

Syn ma 22 mesiacov, lyzickou sa krmi uz davno sam cca od tych 18 mesiacov sa vieme bavit o tom ze sa z toho co naberal aj najedol. Dnes ho mozem nechat jest lyzickou ci vidlickou aj sameho. Vidlicku pouziva kratko cca 3 mesiace. Pije sam cca od roka, z poharika s tvrdym naustkom. Na bezne denne pitie zacal kratko na to s poharikom Nuk Magic cup, pije z neho dodnes lebo sa neobleje ale vie sa napit caju zo salky tiez cca od roku a pol. Samozrejme kedze je zvedavy obcas vylieva, ale cielene - hra sa a skusa prelievat hore dolu medzi poharmi.
Je to ale velmi individualne, kazde dieta je ine. Dalsia vec je ci ho k tomu rodicia vedu. Ja chcem aby bol samostatny a on vlastne tiez, takze som trpezliva ked zacina s novou aktivitou a zmierena ze po nom treba poutierat/upratat.