Kedy sa vaše bábätko začalo usmievať?

9. jún 2021

Môj malý má 3 týždne a zatiaľ sa neusmieva.. A ja by som to tak potrebovala, že sa na mňa usmeje. Keď zaspáva tak ako keby sa usmial ale to neratam keďže je to už skoro v spánku. Kedy sa začali vaše detičky na vás usmievať?

s_a
9. jún 2021

Prvé ráno po prepustení z nemocnice 😀 ale tak jasné, ze to nie je ešte taký ozajstný úsmev, ale má pol roka a ostalo mu to doteraz, rád sa usmieva 😊
Ale podľa mňa taký štandard je okolo 3 mesiacov 🤷🏼‍♀️ niektoré aj oveľa neskôr ale to nič neznamená. To príde a získa si ťa aj bez úsmevu. 🙂

eskop
9. jún 2021

Asi po mesiaci

fifina75
9. jún 2021

Okolo 1 mesiaca

1mina
9. jún 2021

Tak cielene asi v 1 a pol mesiaci

lelinka611
9. jún 2021

Mám fotku v spánku ešte v nemocnici 😊 a cez deň na 9 deň

puskaruka
9. jún 2021

To závisí ako veľmi smiešny sa mu s mužom vidíte....ale nie žartujem....je to individuálne. Ale tak že opätuje úsmev, po mesiaci života.

titla
9. jún 2021

Vedome sa usmial, ked mal cca 2,5 mesiaca. Dovtedy su to len mimovolne grimasy.

euka210
9. jún 2021

treba si trochu precitat literatury...od 6t moze, moji okolo 2mes.

miadi
10. jún 2021

Dcera s otvorenymi ocami na mna okolo 3t a ked mala 8t tak uz sa rehotala na plne pecky. Syn sa usnieval v spanku uz od zaciatku. Ale trebars prva slza mu vysla z oka ked mal 9m . Ved je vsetko ok Bud trpezliva este sa bude na teba milion x denne usmievat. Uzivaj si kazdu chvilku Strasne rychlo rastu.

andreatytler
10. jún 2021

Ked mal okolo 6 tyzdnov. Ale krasne usmievave grimay hadzal uz od 6 dna.
Usmievaj sa ty na neho. Cim viac sa budes usmievt, tym mas vacsie sance ze to po tebe zopakuje.

zuzanka.zuzu
10. jún 2021

úplne chápem, aj ja som "potrebovala" aby sa usmial alebo proste nejako inak docenil, čo všetko som robila... bože aká som bola hlúpa 😀 neboj, všetko príde, aj keď teraz ti to možno teraz tak nepripadá, si preňho celý svet a jediná 😍 (+ tvoje hormóny... 3t po pôrode to u mňa ešte len naberalo grády 😀 ale aj to prejde)

jaskolka
10. jún 2021

Zamerny úsmev cca okolo 8 týždňa.

livka283
10. jún 2021

Druhému od pôrodnice behali kútiky, veľký smejko stále, staršia dcéra do 3mes. nič, vážna bola, že až

vasjar
13. jún 2021

@zuzanka.zuzu ak sa smiem opýtať, čo máte na mysli tie grády?

vifoncitta
30. júl 2022

@vasjar že jej hormony bili o hlavu 😄😄