Kedy môže dieťa nosiť textilné papuče?

luci550
29. okt 2020

Dobry den, chcem sa spytat kedy ste dali detom na nohy textilne papuce... Moja bambulka ma 17 mesiacov a doteraz som jej kupila protetiku sandale aby nozka bola v pevnej obuvy. Len uvazujem od kedy mozu nosit tie textilne?

viikkki
29. okt 2020

@luci550 pokiaľ chodí "správne" kľudne jej môžeš daj aj tie mäkké textilné papučky určite sú na doma pohodlnejšie, koľko mesiacov už chodí?

bucko555
29. okt 2020

@luci550 ja som malej v dvoch rokoch dala textilné a začali jej utekať členky teraz chodím k ortopedické a vyrábajú nám papučky na mieru aby nám držali členok , dotial chodila úplne pekne

090255
29. okt 2020

@luci550 no ja by som sa najskôr spýtala ci už chodí? Ono ak nechodí kľudne by som kúpila také tie teplučke protišmykové ponožky a keď už chodí tak papučky rak tie sú neni také tie hrozne tvrdé ono ak nemá dieťa niaky problém tak take trvde ani nepotrebuje... Môj to nosil takto a nemáme žiadny problém všetko super

luci550
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
090255
30. okt 2020

@luci550 no ja na tvojom mieste by som kúpila papučky rak nie sú ani moc tvrdé že nepohne nohou ale nie sú to ani zas napr len ponožky. Ako mala som v ruke aj inú značku ale táto je naj...