Kde nastrelujú náušnice bábätkám v Nitre?

erikams
9. sep 2013

chcem sa spytat, kde v Nitre to robi lekarka? pripadne salon, a vasu skusenost, kolko musi mat mesiacov babo? pripadne v akom veku je to najlepsie?

m_ij_ka
9. sep 2013

mojim obom dcéram nastrelovala náušnice ich pediatrička dr. Prokipčáková, najlepšie je nastreliť ušká čím skôr, čím sú menšie tým lepšie zvládajú tú bolesť. 🙂

anieli_1
9. sep 2013

Ty sa pytas na nastrelovanie a nie prepichovanie lebo to ani neviem ci robi nejaka doktorka my sme boli v pinku a ja som spokojna .....plakala len preto ze musis drzat hlavicku rovno ked som pustila ani tuk po placi bola to sekunda potom 5tyzdnov musi mat tie nastrelene a az potom zlate ...a nastreluje sa tusim od 4mesiaca ak nie az od 6teho to sa opytaj uz si to nepamatam 😉

laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kutna111
8. okt 2013

v NR neviem, ale my sme boli v Ustave lekarskej kozmetiky v Bratislave a max. spokojnost....pediater asi ziadny nesnatreluje s pistolou, tu vlastnia vacsinou kozni lekari, inak poznam aj koznu v TT, ktora sa tomu venuje...

zuzkad85
9. dec 2013

Od 6. mesiaca nastreluju v salone Beauty and style na Mostnej 15, my sme boli minuly tyzden, mala plakala len minimalne, prijemny pristup a z nasej strany spokojnost.

sokolik1
18. dec 2013

prosim vas ktora kozna v TT nastreluje nausnicky?

vivoka
7. máj 2016

Ahojte mamicky,ako vidim,je to uz starsia tema,ale opytam sa,ci nepoznate nahodou lekara,pediatra kto nastreluje nausnice,do salonu Pink sa mi moc nechce s malou.Dakujem.

zuzanashirly
18. sep 2017

dobri den kolko mose mat mesacov

rebeca0911
27. nov 2018

@kutna111 dobrý deň,môžem poprosiť meno a adresu tej kožnej,ktorá nastreluje babatkam nausnicky? Ďakujem