Kde kúpiť detské jednorázové rúška na ústa?

vlasticka185
9. nov 2011

Mamicky,poradte mi prosim,kde kupit jednorazove detske ruska ,cez ktoru stranku,u nas v lekarnach ich nikde nepredavaju,mame uz len posledne jedno,cize kupa mi suri,Dakujem za radu-odpoved 🙂 Maly ma problem s imunitou,cize aspon takto ho chcem ochranit,tie co sme mali doma,nam darovala jedna mamicka,mali disney motiv a znacka kimberly klark

adrianai
9. nov 2011

neviem, či máte niekde blízko v meste, ale skús zdravotnícke potreby 😉

katka3012
9. nov 2011

urcite v lekarni,aj u nas ich maju

saskarisko
9. nov 2011

zdravotnicke potreby, lekarne, ktore robia zdravotnicky material. popr. oslov priamo kimberley, ci ti nemoze predat jednu krabicu. okrem nich existuje v sr vela dodavatelov na tento sortiment., len ti ti predaju asi len na celu krabicu t.j. 100 ks (uvazkove byvaju lacnejsie ako na gumicky, a potom su 2 az 3-vrstvove). uprimne, ale neviem, ci maleho pred niecim uchranis, to by ste ich museli mat na sebe komplet rodina, nechodit nikde von medzi ludi, a byt totalne v izolacii, co nie je na budovanie imunity asi to najvhodnejsie

marija11
22. jún 2012

prosím vás kde by som zohnala detské rúška? v lekárni ich nemajú. prosím poradte

poleva
22. jún 2012

billa

lianka7
28. jún 2012

A kde v Bille?Bola som tam a nemali 😖

lili_mia
28. jún 2012

lekáreň a zdravotnícke potreby, možno aj v internetovej lekárni, či v podobnej predajni na nete