Kašel a soplík u 4 mesačnej. Môžu to byť zúbky?

kacena1991
16. nov 2019

Ahojte maminky, dcerka ma 4 mesiace a uz neskutocne dlho sa trapime so soplikmi a kaslom chvilu bol ako tak pokoj a teraz zas kasel ma priserny v noci chrape s plnym nosom..detska lekarka a aj na krcnom povedali ze vytery ma ok ze je soplikove obdobie...mozu jej ist zuby? Vsetko obzuva, slinta, sem tam ma zvysenu teplotu a riedku stolicu... Uz som zufala nemozem ju vkuse stopkat sirupmi a kvapkami co jej dala doktorka podla mna uz ani ona sama nevie co jej ma dat

pininka1
16. nov 2019

U nás čo zub, to príšerné soplenie. Bola som z toho na prášky, tiež mal výsledky ok. Nakoniec najviac pomohlo brať dlhodobo zyrtec, pýtaj sa na alergo.

adkoalauri
16. nov 2019

Co sa tyka kaslania,nemate teplo v dome/byte?U nas bolo zacatie kurenia vzdy velkym problemom.Teraz voda,eukal.olej - par kvapiek,sviecka a od 11-tej max.20-21 st. C.A rano pridam na kureni. A u nas to fakt funguje.

kacena1991
autor
16. nov 2019

No to uz aj mne napadlo ci nema nejaku alergiu... Nie nie doma mame max 22 stupnov ani nekurime tak tym to hadam nebude.. A ten olejcek to mam nechat cely den vyparovat? Vecer som jej zaliala aspon alpu vrenou vodou a dala odparovat k postielke tak pomohlo trosku aspon zaspala ale v noci sa zas budila na sopliky