Je plač bábätka zo sna v poriadku?

dominika0126
12. apr 2021

Ahojte. Zase ja. Chcem vedieť, či je normálne, keď take malé bábätka zo dňa plaču. Keď plače zo sna, tak si ho zoberiem na ruky a už je dobre. No dnes som sa veľmi naplašila. Oči otvorené a žalostný plač. Nevedel sa prebrať. Veľmi som sa zľakla.
Hlúpe komentáre si prosím nechajte pre seba. Chcem iba vedieť, či sa to stalo už niekomu.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
12. apr 2021

môj syn dlho predlho plakával ako malinké bábatko... Pediatrička povedala že to má ešte odo mňa - tiež som rumázgala pre všetko ....

katkaseiner
12. apr 2021

Nocny des... ako prisiel tak aj odide...bud to trva niekolko dni ale kludne aj jeden... nic nepomohlo... pri oboch detoch som to mala...

kattky
12. apr 2021

Moje krsniatko ma uz viac nez 2 roky a tiez to obcas ma ... musia deti z teho len vyrast.

dominika0126
autor
12. apr 2021

Veľmi som sa zľakla. Doteraz sa trasiem. Nemôže sa mu nič stať, však?

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreatytler
13. apr 2021

@dominika0126 Vyzera to na nocny des... clovek je vtedy ako namesacny. Spi ale zaroven vidi co sa deje okolo. Pocula som ze nie je dobre dietatko nasilu objimat ak same nechce. (tvoje je ale este velmi male na to aby ti to dalo najavo). Vravia ze dietatu sa napriklad sniva ze ho ide chytit prisera, no a potom ked sa ho mama snazi chytit, on stale vidi tu priseru a tak je to pre neho este vacsi sok ako ked ho nechas v postielke a len sedis vedla neho a kludne na neho rozpravas.