Je normálne, ak malá pri pití mliečka lapá po dychu?

sisiska
25. okt 2010

mamicky, nasa mala v poslednom case pri piti mliecka z flase ako keby nevladala s dychom alebo co...pije, pije a zrazu si flasu vytiahne z pusinky, nadychne sa a pokracuje v piti, opakuje sa to aj trikrat pocas jedneho krmenia...robia to aj vase deticky? je to v poriadku? vyzera to, ako keby sa potrebovala hlbsie nadychnut...tak zalapa po dychu...myslite si, ze je to ok? bojim sa, aby nahodou nemala nieco so srdieckom, ked takto lapa obcas po dychu...dakujem za reakcie

sisiska
autor
25. okt 2010

takze vase deticky to pri piti nerobia, ze sa potrebuju ako keby hlbsie nadychnut obcas?

suem
25. okt 2010

@sisiska myslim , ze je to obdobne ako ked pijes ty priamo z flase. Tiez sa potrebujes po istom case zhlboka nadychnut. Asi, kedze uz je vacsie babo, ma silnejsi tah pri sati z flase a vznika jej tam podtlak.
Ked pojdete na poradnu tak to dokine spomen, pre istotu 😉
Predpokladam, ze pri kardiologickych alebo plucnych problemoch by si vyrazne nadychy badala aj bezne pocas dna , pri hrani a pod.

sisiska
autor
25. okt 2010

@suem dakujem, suem, za reakciu...neviem, co si mam o tom mysliet

junovka
25. okt 2010

@sisiska moje obe dievcata presne toto iste robili, ked pili z flasky. 😉

maryanna
25. okt 2010

@sisiska môže byť, ak je hladná tak chce rýchlo piť tak nestíha potom, resp netečie jej prirýchlo? mne to teo tiež robí ale len keď je veľmi hladný tak hltavo pije tak musí vybrať a nadýchnuť sa poriadne....ale neviem či to je to isté ako máte vy 😒

sabiatko
25. okt 2010

moj maly to robi aj 10X pocas pitia. ale iba asi posledne 3 mesiace. proste je taky hrrr do toho pitia, ze od radosti saje jak divy a potom nevladze s dychom. ale ked pije v noci taky polorozospaty a v klude, tak to nerobi. takze to prisudzujem jeho pahltnosti 😀

lienka2602
25. okt 2010

Bud ma velku dierku na cumliku alebo hltavo pije...