Je normálne, ak má 9 - mesačné dieťa takúto stolicu?

vicsstef
6. aug 2011

ahojte, vsimla som si, ze ked mojej 9m dcere dam na veceru jogurt na druhy den ma hovienko blede ako vanilkova zmrzlina. je to normalne?

anjelik2509
6. aug 2011

ahoj, moja má tiež 9 mesiacov a niečo, ale keď má jogur, nič také v kakaní nemá...ale zato, keď si dá kakaový bebe puding, tak má kako ako ten puding, čokoládový 😀 v každom prípade by som sa na to opýtala detského lekára, ten ti povie presnejšie...

deniskateniska
6. aug 2011

no to sa mi este nestalo, aky jogurt davas? ked ti takto papa... radsej by som sa poradila s lekarom ak si nie si ista lebo fakt sa nam to este nestalo

ludka140281
6. aug 2011

urcite by som to spomenula lekarke,len tak pre vlastnu spokojnost....aj moja to asi parkrat mala,ale este okolo 3 mesiaca...teraz uz nie a ani si nemyslim,ze je to jogurtom,dostava aj inu stravu nie?keby jej zle padol jogurt,mysim,ze by to bola hnacka 😉

butrus
6. aug 2011

ahoj, a ked jej nedas jogurt na veceru, tak ma hovienko normalnej farby? myslis, ze farbu zmeni ten jogurt?
moja mladsia ma 2 roky a 4 mesiace a cca od dvoch rokov zacal mat blede hovienka stale, a teraz cakame na vysledky z biopsie pre podozrenie na celiakiu.... tym ta nechcem strasit, len si to odsleduj, ci sa farba stolice zmeni len vtedy, ked jogurt papa predchadzajuci den, lebo je bezne, ze jedlo meni farbu stolice. a ak nie, tak treba sa poradit s dr.

lenok
6. aug 2011

Ja by som v tom nevidela nic zvlastne. Podla hovienka viem presne urcit, co sme jedli 🙂 Niekedy sa nam to v serbliku hemzi roznymi farbami, povacsine farbami jesene 😀 Neviem, ci to tak ma byt, ale moje dieta nejavi ziadne znamky nepokoja, takze to vobec neriesim 😉 Ked spapame jogurtik, aj hovienko je jogurtoveho nadychu 🙂

usiko
7. aug 2011

...ale, jasne ze je to normalne, ja podla toho, co kaka viem, co jedla.....tiez...ked davam jogurt s ovsenymi vlockami /kazdy den/ tak na druhy den okolo obeda, alebo popoludni vykaka svetle...ak ma obed nieco s mrkvou, tak na druhy den kakame do oranzova...sladky zemiak tiez oranzove, brokolica, hrasok, kel -zelene...petrzlenova vnat -zelene....kaka podla toho, co ti papa....ak nema estremne pomiesanu stravu /co my nemame/ tak vies presne podla toho co vykaka, co ste jedli..je to ok...je to uuuplne normalne...ale ze uplne.....