Je nočné kŕmenie 9-mesačného bábätka v poriadku?

sasa2810
15. júl 2020

Ahoj maminky mam pomaly 9 mesacne babo spinkaval velmi dobre budil sa raz v noci na mlieko mame UM no asi mesiac trva to ze sa budi aj tri krat neplace len sa zobudi nezaberie ani voda ani dudel len mlieko myslela som si ze je v poriadku ked babo pije mlieko aj v noci ale potom som sa docitala a aj kamosky mi hovorili ze mlieko v noci nemam davat...co si o tom myslite a ake su vase skusenosti?🙏🏻 Este jedna vec prerezavaju sa mu zubky neviem ci to nejak suvisi...dakujem velmi pekne 🙏🏻

paulinkaa2
15. júl 2020

@sasa2810 no moja ma 11m a pije mlieko v noci. Skúšala som čaj, vodu nic len mlieko.

deti95060810
15. júl 2020

moja mala v tomto čase separačnú úzkosť...

malicka_mysicka
15. júl 2020

@sasa2810 u nas tak od priblizne 9mesiacov zase prestal v noci papat, ale tak na vsetko treba dozriet a kazdy to ma inak. Pockaj par dni kym vyjdu zubky, moze mat bolesti, ofc a mliecko je istotka.

sasa2810
autor
15. júl 2020

@deti95060810 a to je cooo ??

ivinkapink
15. júl 2020

aj moje deti pili v noci mlieko..podla mna to ma zo zubkov...al je to len obdobie.. mozno sa nieco nove naucil..

zuzkaa1991
15. júl 2020

@sasa2810 tiez som riesila minulý rok ten problém kedze niektorí hovorili že je to zle lekarka mi povedala ak si pyta treba dat a mala pravdu od.2 rokoch spime konečne celu noc bez mlieka ....ani u nas nič nezaberalo ale naucila som sa priebehu dvoch rokov ze každý mesiac je iny ;)

sasa2810
autor
16. júl 2020

@malicka_mysicka dufam lebo fakt sa budil v noci len raz to som brala ze ok ale kazdy cim je starsi ze lepsie bude spat no a opacne to je 🤦🏽‍♀️

sasa2810
autor
16. júl 2020

@zuzkaa1991 ja som sa naucila ze dieta ma vzdy nejake obdobie 😂 no zlakla som sa ked mi par ludi povedalo ze nemam dat mlieko...ja som vobec nevedela...ale ked nic ine co snim mam robit nechat ho hladneho? To mi towz nepride normalne...

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
16. júl 2020

@sasa2810 aj mne kazali ze je veľká ze po roku nemam davat....ale my sme mali od 9mes. Tazke zaspavanie takze som bola rada ze som spravila rychlo mlieko čo som mala v izbe a spala hned ...mali sme obdobie aj kazde 3hod sa budila a to od mala.spala.celu noc ;) skratka davat kym si pyta....my sme pili viac ako 2r. az postupne som menila za obyčajné

malicka_mysicka
16. júl 2020

@sasa2810 su rozne fazy, spankove regresie, separacky, zuby etc 😀 ale ber to s nadhladom - kazde zle obdobie je len docasne 😉 a netreba ist podla kniziek ci rad starych mam cez mrtvoly. Ja som nikdy nenechala dieta sa vyrevat ani som ho nenechala hladneho a aj tak sme si rezim nasli. A urcite si ho najdete aj vy. Okolo roku sa to zacne zlepsovat.