Hry pre 21 mesačné deti

ivetoy
28. jan 2014

Mile mamicky ,poradte mi nejake hry cinnosti ktore doma robievate,co vase 21mesacne ratolesti radi robia???

luba28
28. jan 2014

@ivetoy moj maly ma rad vysavac a vsetko co svieti, 🙂 ...cize vysavac je nonstop vonku a baterky a svetielka vsade,. 🙂 ..a este sa rad vozi na odrazadle,...nema nejaku hru co by ho bavila dlho,..kresli sem-tam,pozera rozpravky a cita letaky 😀 😀 😀

jajus28
28. jan 2014

@ivetoy my taktiez ficime na vysavaci, ale super je ze aj ten jeho naozaj vysava 🙂, teraz ma opat postaveny kartonovy domcek tak tam dost dlho stanujeme, skovavame sa... Inak stavame garaze, tlacime traktory a kombajn, citame kopec kniziek, pozerame masu a medveda, skladame kocky, a najviac ho bavi taka drevena skladacka nieco na sposob puzzle ma to take cupliky a za co to chyti a je v tvare sanitky to sto krat rozoberie a posklada, kreslime no to ho bavi sa akurat nato pozerat, ale uuuuplne najviac momentalne fici na pomahani takze spolu varime, vsetko mi chce podat, vsade si dotlaci stolicku aby videl, umyvame spolu riad a miesame, a najviac ho bavi robit kolaciky to mi kysnute cesto vozi na vlecke za traktorom 🙂, kradne valok a ujeda z cesta 🙂