Hry a hračky pre 8 mesačné a staršie dieťa

selest
17. apr 2019

Ahojte, poradte mi nejake hry alebo aj konkretne hracky, ktore bavia vase deticky v tomto veku. Nas krpcek uz skusa chodit a je velmi zivy a hracky co mame doma su uz okukane☺dakujem

bobula46
17. apr 2019

@selest u nás letia momentálne až tri hračky 😁 penová lopta ktorú si kotula pred sebou a štvornožkuje, nákladné auto kde vyklápa korbu a šašo ktorému dávame kruhy na seba 😁 má desať mesiacov 😀 ešte ho zaujímajú knižky, najmä po papaní keď sa snažím aby bol chvíľu v kľude (kvôli refluxu). Máme dve také ktoré keď stlačíš tak zvieratká vydávajú zvuky. Plus teraz dostane zasúvadlo, také autíčko ale s tým sa hrá akurát s manželom, ja mám svoju chrbticu rada 😃
Keď ho chcem nejako zabaviť tak už robíme ťap ťap tapušky a podobné hry. A to robí uz od 8m

kristina2412
17. apr 2019

@selest lezuci medvedík,psíkova sestrička, noemova archa so zvieratkami,ktoré vydávajú zvuky,kocky makke- Clementoni,tie nám slúžia zároveň ako hryzatko☺️

dopolbokaodrata
17. apr 2019

Hrnce, varechy, príbory, hocijaká krabica, všetko čo donesieš domov a ešte to nevideli.

marylinmary
17. apr 2019

@selest kocky drevene, plysove lopty, drevene hracky stojan s tyckou na ktoru ukladal kruzky 🙂

evalin88
17. apr 2019

Latkove kocky od k, kids su v kurze uz dlho u nas... dokonca si dnes vsimal a skumal obrazky

selest
autor
17. apr 2019

@evalin88 to vypada super