Hľadám opatrovateľku v Ružomberku

iwiny85
7. okt 2012

Ahojte, potrebovala by som poradiť, odporučiť nejakú dobrú a spoľahlivú opatrovateľku ku môjmu synovi. Ružomberok - okolie. Ďakujem.

strakoova
8. okt 2012

ahoj ja poznam jednu super babu,chodi do ružomberka do skoly,cize je studentka.velmi milá,spolahliva,tusim studuje take nieco ako praca s detmi.napiste mi prosim o ake dni by slo.myslim,ze by ste sa mohli aj stretnut,kedze v ruzomberku studuje.pekný den

katarina1810
11. okt 2012

Dobrý deň, som študentka KU odbor ošetrovateľstvo, mala by som záujem sa starať o vášho synčeka, skúsenosti s opatrovaním mám. Verím ,že sa dohodneme. Môj mail : kvargovak@gmail.com,
Pekný deň

iwiny85
autor
4. dec 2012

@strakoova teraz som sa dostala ku odkazu od vás, ešte máte kontakt na tú slečnu na opatrovanie? Ďakujem.

denisadin
20. mar 2013

Zdraviiim.🙂 Predpokladam, ze opatrovatelku k syncekovi uz mate, ale keby nieco, ozvite sa. Som zodpovedna, spolahliva a kreativna studentka 4.roc. na KU v RK. Chodim strazit deti, kdekolvek ma volaju. Minule som strazila 16 deti naraz - od veku 3-11 rokov. Ked po osmich hodinach odchadzali, plakali, ze chcu zostat... Ak teda mate zaujem, piste: denisadin@gmail.com

mija11
31. okt 2018

Ahojte prosim nepoznate nejaku spolahlivu zienku alebo mladu babu,ktora by bola ochotna niekedy postrazit moje dve spiace deticky (4m a 4r) dokym ja odidem do roboty a manzel sa vrati? Je to interval cca od 20:00-23:00 zvycajne na 2-4hodky viac nie...ak by sme boli spokojni tak urcite by sa intervali opatrovania aj zvysili na den 😉

andrea7774
Autor odpoveď zmazal
Zobraz