Grimasa u ročného bábätka

26. júl 2021

Ahojte, moja ročná dcérka začala pár dní dozadu vraštiť tvár a vťahuje rýchlo vzduch do nošteka, vyzerá to ako mračenie sa. Robí to popri hre, každú chvíľu a nepáči sa mi to 🤦 mám to len tak brať že proste naučila sa niečo nové a teraz to robí dokola? Noštek som jej vyčistila, nič v ňom nemala. Úprimne dosť ma ten výraz rozčuľuje 😂

lucijalucy
26. júl 2021

Aj náš ročný to robí, my sa na tom smejeme, funí ako nahnevaný ježko 🤣 Čo si pamätám čo mi mama hovorievala a aj to máme zachytené na starých fotkách, aj my sme to so sestrou robili v tomto veku. Ja to beriem presne tak, že sa niečo naučil, tak to robí stále dokola kým sa naučí niečo nové 😅

autor
26. júl 2021

@lucijalucy presneeee ako ježko, to ma nenapadlo 😂 tak potom dobre, budeme to musieť len prežiť 😂

ovaaa
26. júl 2021

Človek celý život robí grimasy, takže je to prirodzené. Netreba za všetkým hľadať niečo....

janba
26. júl 2021

Veeed to je predsa ježko 😃 podla mna to robia vsetky deti a je to najviac zlatee 😃

autor
26. júl 2021

Jasne, nechcem za tým nič hľadať. Skôr mi šlo o to, že neviem odkiaľ to odkukala, neukazujeme jej to a potom mi ide hlavou či nemôže mať niečo v nose a robí to preto že jej to tam vadí. A nevidela som to u detí robit takto non-stop tak preto som sa spýtala, hneď ma napadlo, že to môže byť sprostá otázka, ale tak človek nikdy nevie 😅

hennyinnsbruck
26. júl 2021

No ty si zvlastna🤣🤣🤣🤣 este bude vselico robit co nebudes chciet😉😉
Moja robi prasiatko od neceleho roka a tu grimasu tak miluje ze ani slovo prasa nepovie ale radsej ukaze(2,8r ma)🤪🤣🤣

filory
26. júl 2021

to jej proste nezakážeš nijako robiť, ona sa to naučila a tak to robí, lebo je to pre ňu nové. treba si na to len zvyknúť, prekusnúť to a ono to prejde, neboj nič 🙂