Frekvencia kúpania detičiek

evelynka86
11. sep 2022

Ahojte, chcela by som sa spytat - ako casto kupete/sprchujete svoje deti a ako casto seba. Prosim aj vek deti. Dakujem pekne.

simonah73
11. sep 2022

kazdy den. starsia 16r ked sa rano cez prazdniny zobudila spotena tak sa sprchovala aj rano. vecer nikto z nas nejde do postele bez osprchovania. a aj ked boli male sa kupali kazdy den

martinaol04
11. sep 2022

Každý deň, ja sa, aj dva krát. Chalani maju 11 a 8 rokov, každý deň sa sprchuju

viestta
11. sep 2022

Každý deň, dieťa aj dospelý. V lete aj niekoľkokrát za deň sprcha.

pribinak
11. sep 2022

Od bábätka každý deň sa sprchuje a 1-2x kupe.
Keď bol bábätko tak vedel že sa okupe, nadojci a ide spinkať, rituál a rýchlo to pochopil

anjelicek26
11. sep 2022

Kazdy den vsetci, obcas to nevyjde, ze nejake dieta padne unavou skor, ale je to malokedy...ale mame v sprche 5 minutove presypacie hodiny na sprchu po treningu skutocne nepotrebuju viac casu...

lylyjana
11. sep 2022

@evelynka86 syna 2r kazdy den, lebo vkuse sa niekde vyvala a cely den neobsedi, no ked vsak je uz velmi neskoro a v ten den nic take nerobil, tak to vynecham ale vzdy mu aspon v umyvadle umyjem zadok a intimne partie. Ja sa sprchujem tak kazdy druhy den, vlasy kazdy 2-3dni umyvam. V lete ak sa spotim, tak samozrejme kazdy den. Pre pokozku nie je take dobre sa sprchovat uplne kazdy den, ked to nie je nutne.

mandzula
11. sep 2022

Dcera 15 a aj my s manzelom kazdy den, v lete aj viackrat. Dceru som odmalicka kupala/sprchovala kazdy den, neviem si predstavit ist do postele bez sprchy.

tosomja
11. sep 2022

@evelynka86 🙄 ja každý deň aj muž, aj 12r dcéra a malé deti 1r a 2r v lete každý deň, v zime každý druhý, alebo podľa potreby. Jasné keď sú v piesku, či jedia niečo kde sa zamažú až v plienke, tak aj 2x denne.

tamarkissova
11. sep 2022

Mám ročného syna a jeden sa kupé a druhý deň sprchuje. Takto nastriedacku. Nedokázala by som ho nechať spat bez umytia lebo samej mi to je nepríjemne.

matullienka
11. sep 2022

Každý deň od bábätká bud kupem alebo sprchujem deti teraz 10 a 3 a aj my každý deň aj 2x denne. Neviem si predstaviť ísť spať neosprchovana

petamich
11. sep 2022

maly ma rok aj cosi a sprchuje sa/kupe takmer kazdy den, obcas to nevyjde lebo je KO ale to je ojedinele, plus ak 2-3x denne je v sprche, lebo je pokakany a my s muzom sprcha tiez takmer kazdy den

nely1704
11. sep 2022

@evelynka86 my každý deň a dieťa 1, 5 r. v horúčavách každý deň a v tomto počasí každý druhy deň kúpanie a každý druhý rychla sprcha

majlo1234
11. sep 2022

Ja sa sprchujem kazdy den, rocny syn teraz tiez kazdy den, ako babo kazdy druhy som ho kupala. Muz kazdy den, niekedy aj dva krat. Ale my dospeli sa snazime stihnut sprchu pod tri minuty, aby sme neplytvali vodou, ziadne dlhe kupele

zuzudrnda
11. sep 2022

Len čo sa deti tyka. Prvy 4r podľa potreby,každý deň alebo každý druhý sprcha. Druha 1r umytie pod vodou,prebalenie,samozrejme ruky. Kúpanie každý tretí deň. V lete sa kúpali na záhrade. Ešte sama nechodí. Vždy to je podľa potreby. Keď boli bábätká podobne 1x / 3 dni. Príliš časté kúpanie nepokladám za nevyhnutne.

veronikaszabova
12. sep 2022

@evelynka86 kazdy den. Ja, muz aj chalani (8,13)

linda117
12. sep 2022

Deti kupem kazdy den odmalicka a ritku im sprchujem po kazdom kakani. Co sa tyka dospelych,my s muzom si dame kazdy den rychlu sprchu

lorin29
12. sep 2022

@evelynka86 ja s mužom každý deň a malú cez leto každý deň a v zime každý druhý 🙂
Od spodu malú ale každý deň aj v zime 🙂

evelynka86
autor
13. sep 2022

dakujem velmi pekne vsetkym 🙂

simona99687
18. sep 2022

Dcéra ma 8 mesiacov kúpem ju každý druhý deň.... V lete samozrejme viackrát za deň lebo bolo teplo... Ritku jej večer vždy umyjem ale celé telo zbytočne.... A druha dcera ma 7 rokov a sprchuje sa každý deň keď sa nepodari tak aj každý druhý.... Nebláznim sa kvoli tomu ze sa nestihne osprchovať každý deň ked uz je unavena alebo sa jej nechce nenutim ju.

dudos
18. sep 2022

8 mes. dcéra každý druhý deň alebo podľa potreby, 7 ročný syn každý druhý deň alebo podľa potreby aj každý deň, v teplých mesiacoch každý deň