Fotenie bábätiek

tani2
26. aug 2018

Vedeli by ste prosim niekto odporucit dobreho fotografa na fotenie babetiek (okolie Bratislavy)
Vopred dakujem

29simona29
26. aug 2018

@tani2 pozri Tibor Kosztanko, www.kosztanko.com, ma super referencie, fotil aj mojho synceka a som veľmi spokojná

tani2
autor
26. aug 2018

@29simona29 ďakujem, môžem sa spýtať koľko fotiek urobí za tých 50eur?fotil Vás v domácom prostredí?

29simona29
27. aug 2018

@tani2 fotenie bolo doma lebo ma mobilný atelier a za 50eur dáva tusim 10ks,ale my sme chceli 20ks tak sme priplatili trochu.

kreata
29. aug 2018

Lenka Valentova- fotolienka. Cierna voda pri Ba

mirush_foto
16. dec 2019

Ahojte, aj ja ponúkam novorodenecké fotenie v rámci BA. Novorodeniatka fotím kratšie, preto mám newborn balíček zatiaľ v uvádzacej cene.
Moja aktuálna tvorba je na FB www.facebook.com/mirush.fotografka 🙂

lemurko
17. máj 2021

Novorodenecké fotenie v BA robia vo Vajnoroch FOTOLIENKA - Lenka Valentová a Tana Wilhelmova - obe maju svoje stranky a aj na fb sa daju najst. Obe su certifikovane fotografky a venuju sa babatka uz dlhsi cas. Treba sa ale objednat este pred narodenim babatka, lebo tie newborn fotky sa fotia do 14 dni veku

origalaxis
28. dec 2021

Odporucam fotenicko.sk

lucka_0906
13. apr 2022

Ahojte, hladam rodinku s malym babatkom (vek max 4 mesiace) na fotenie - rozsirenie si portfolia, tzv. lifestyle fotenie u Vas doma, pripadne u mna v atelieri (Ruzinov). Podmienkou je moznost zverejnit vybrane fotografie na mojom webe a FB. Neplatite nic, odovzdam Vam 10ks upravenych fotografii 🙂

panir
8. aug 2024

@lucka_0906 ahojky prosim ta mohla by si ma kontaktovat kludne aj na IG (ker_olajn). Vdaka 🙏🏽