Fľaška na noc u 20-mesačného

waldosinka
20. mar 2023

Ahojte
Synček 20 mesiacov v noci pije mlieko čaj. Po leziacky... staršia tiež tak pila asi do 3r. Nebudem ho nútiť sedieť v noci a piť. Alebo rušiť mu to keď proste chce.
Prosím kto ma u týchto starších detičiek skusenost s flaskou na noc ? Teraz mame avent klasickú s cumlom ale už to hryze tak hľadám vhodnú náhradu pri ktorej sa nezadrhne... dakujem

snehulak77
20. mar 2023

@waldosinka asi nerozumiem, je nejaká speci fľaška? Nás bude mať v máji dva roky a normálne pije z tej čo furt, poležiačky. Aj kamoškin, pol roka starší. Však keby mu nebolo príjemné, tak sám si sadne

andrea_82
20. mar 2023

20-mesačné dieťa už podľa mňa v noci nepotrebuje piť mlieko ani čaj. Max. tak trochu čistej vody.

petamich
20. mar 2023

nas sice v noci nepije, pije ale mlieko pred spanim po leziacky a ma klasicku avent flasu s drziakmi

waldosinka
autor
20. mar 2023

@petamich on mi tie cumle hryze preto chcem tu avwntovku nahradiť uz. Neplánujete zmeniť za inú?

januska12323
20. mar 2023

Keď hryzie a bojíš sa, že prehryzie zruš celú fľašu. Pár nocí revu je lepšie ako zachraňovať pridusene dieťa, nie?

waldosinka
autor
20. mar 2023

@januska12323 😑🤦‍♀️

petamich
20. mar 2023

@waldosinka no nas ju nehryzie, tak asi preto neriesim, radsej sa chcem zbavit mlieka vecer uplne ale to asi este chvilu pocka 😵‍💫

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pink_lady
20. mar 2023

nas ma 20,5 mesiaca a pije normalne z flasky avent s cumlom v noci. Neexistuje aby ten cumel prekusol...urcite nie na prvy sup, vsak to skus sama 🙂

a pre premudrele: je uplne normalne ze niektore deti potrebuju mlieko aj v noci hoc v 2-3 rokoch.

januska12323
20. mar 2023

Nepotrebujú, len sú tak naučené a tak isto sa to dá odučiť. Trávenie potrebuje aspoň v noci oddychovať.

andrea_82
20. mar 2023

@januska12323 tiež si myslím, že je to skôr spôsob upokojenia sa, nie fyzická potreba hladu.

waldosinka
autor
20. mar 2023

@beata_k mame s tvrdým takú chico. Ale nepije sa mu dobre je tam ten ventil co sa nastavuje prietok... nic moc

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
waldosinka
autor
20. mar 2023

@beata_k moc mu to tecie. Obleje sa ... v noci vieš jako. Človek ochrapany... 😂🤣😅

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
waldosinka
autor
20. mar 2023

@beata_k no kupum ešte jeden a končím... 😑🤑

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pink_lady
20. mar 2023

@januska12323
@andrea_82 fakt mudre stě ženy 🤣mne nás pediater doslova povedal, že niektore deti proste take sú, že cez den jedia menej, v noci potrebuju teda viac. A je to v poriadku. Su deti co su este v 2r kojene 5x za noc a sú deti ktore v 6.tyzdnoch prespia celu noc (starší bol např taky)

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
20. mar 2023

Akoze tiez nechapem,preto ze hryzie ides menitflasu? Bud pochopi, ze nebude hryzt alebo nebude mat.