Fľaky po tváričke pri papaní

dajana1983
24. jún 2020

Prosím vás,neviete čím to môže byť ak má dieťatko pri papani (3mesice,um.mlieko) také ružové fľaky po tvaricke?potom zmiznú,pár dní to môže mať už.Dakujem

nika82
24. jún 2020

moze to byt namahou pri cucani

dajana1983
autor
24. jún 2020

@nika82 aj mne napadlo,lebo moc pahltne papa až sa spoti😁ďakujem asi som chcela pocut aj iný pohľad na vec

nika82
24. jún 2020

@dajana1983 tak mozno ti niekto napise aj ine, ale dobre je ze to zmizne

janba
24. jún 2020

Skús dať cumel s väčšou dierkou

zuzana_ilkova
24. jún 2020

Mne tiez naly papal hltavo, a spotil sa na cele ked som dala vacsi cumel prestalo to, alebo len trosku zvacsi dierku rozohriatou ihlou na cumli ktory mas teraz...fliaciky moze mat z namahaveho tahania alebo mozno aj nevhodne mlieko akoby “alergicka reakcia” ale skor si myslim ze je to namahou

dajana1983
autor
24. jún 2020

@zuzana_ilkova máš pravdu je to námahou ,on ma flasku,ktorá má ten sací sposob-mlieko ani nekvapne až kým nepotiahne,lebo on hltavo papal a tieklo mu to všade .Táto ma tri dierky a on ako ju chytá sa otočí a zrejme ju nahnem na tú dierku,kde to ide najpomalšie 🤦🙊

zuzana_ilkova
25. jún 2020

@dajana1983 jaaaj no tak mu skus zmenit cumel ja pouzivam canpoon babies maly mi ani cez iny nevie pit, doteraz mal 1 velkost teda do pol roka a uz som mu zmenila na 2velkost ...z 0velkosti vobec nekvapkalo mlieko,z 1velkosti cumlika mlieko sem tam kvaplo, takze musel tahat a teraz co ma 2velkost v pohode nieje to taka rychlost aby dieta nestihalo prehltat a ja uz aj prikrmujem takze je zvyknuty na hltanie aj sanie

dajana1983
autor
25. jún 2020

@zuzana_ilkova aj ja mám tu značku fľašky😊