Feng-Šuej a negatívna energia v domácnosti

sis789
29. mar 2018
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Stredovekí Čínania uznávali myšlienku, že všetko okolo nás je založené na dvoch princípoch - jin a jang. Sú to protikladné, ale zároveň doplňujúce sa energie. A práve Feng Shui pracuje s týmito energiami, aby sa náš život zlepšil. Neviem či u mňa doma to je možné nejak zistiť, ale mám tušenie že sme na nejakej energetickej čiare a to nám uberá energiu. Malý sa nerád hráva doma je podráždený a deti sú na tieto veci veľmi senzibilé. Teda ak mi viete poradiť nejakú dobrú knihu o feng shui alebo článok na internete alebo hocičo budem rada.

dada1617
29. mar 2018

....mame toto podobne aj u nas doma ibaze to citim aj ja ze tu nieco nieje v poriadku...tiez by som bola rada keby sa nam to podarilo nejak upraviť...

matkaleskova
29. mar 2018

Chceš dopadnúť ako Polnišová v tej reklame? :D

bonnie2
29. mar 2018

Na nete je toho celkom dost. A skuste aj vycistit byt solou alebo salviou. Na nete su postupy. Tiez sa budem stahovat a tiez budem cistit byt...

monane
29. mar 2018

@matkaleskova mne to tiež ako prvé napadlo 😂

martina2ve
24. máj 2018

V knihach o Feng Shui sa vacsinou pisu nezmysli. Treba sa obratit na skuseneho fengshuistu,tazko povedat ci pomoze salvia alebo sol,(podla mna nie) treba si zdiagnostikovat obytny priestor(dom/byt, )celkove prostredie .. zalezi to od vela veci,ja som sa musela vystahovat z domu napr. Mne uz nepomohli ziadne zmeny v byte,tam bolo zle uplne vsetko :(
Po prestahovani sa mi zmenilo vela veci k dobremu samozrejme 🙂 drzim palce
Btw.sama som studovala FS vyse dvoch rokov,takze urcite to ma nieco do seba!