Elektrická odsávačka na soplíky - skúsenosti?

selest
30. máj 2019

Prosim ak mate dobru skusenost s konkretnou elektrickou odsavackou, poradte mi nejaku. Nie na vysavac. Pouzivame doposial ustnu, ale uz by som chcela nieco co lepsie taha. Dakujem

mata.g
31. máj 2019

@selest na vysávač sa oplatí najviac .. treba použiť najmenší výkon na začiatok .. elektronická môže mať veľmi maly sací efekt a vyhodite za to nie malé peniaze .. môj názor

selest
autor
31. máj 2019

@mata.g na vysavac mam ale nemozem ju pouzit lebo dieta chyti hysak uz ked otvorim skrinku kde je vysavac. Kebyze ho zapnem tak sa zblazni vrieska reve...a urcite nic neodsajem😕viem ze nieje najlepsia elektricka ale hadam lepsia ako ustna ktoru pouzivame teraz.

mata.g
31. máj 2019

@selest môj tiež vrieskal ale museli sme odsať keď mal vždy takmer zápal ucha z tých soplov. Dieťa bude vrestat na každú odsávačka pokiaľ zistí že čo sa ide diať. Mne vresťal na všetko keď už zbadal že čo sa ide robiť nielen na vysávač 😨🤯 ale lepšie menšie zlo ako zápal ucha

selest
autor
31. máj 2019

@mata.g on sa boji len vysavaca

mata.g
31. máj 2019

@selest ok tak potom si popozerať recenzie na internete ale ja som skôr čítala že nemajú nejaký extra ťah tie elektrické.. možno záleží od veku dieťatka.

nikiki29
31. máj 2019

Ja som investovala nehorázne prachy do elektrickej odsávačky, lebo nemáme vysávač a teda nič moc 😕 stála ma 150€

selest
autor
31. máj 2019

@nikiki29 no super. Ja by som chcela tak max za 50 a ked bude trosku lepsia ako ustna tak bude fajn.

nikiki29
31. máj 2019

@selest tak ono o trošku lepšie to je, ale malý mal len trochu hustejší soplík a už to nevytiahlo všetko a stále mu v nose chrčalo aj keď som stále používala morskú vodu a kvapky dookola. Neviem či by to niečo vytiahlo keby je fakt chorý, zahlienený 🤷🏻‍♀️

micinka1981
1. jún 2019

Mame elektricku (na baterky) a za ma super vec. Vytiahne aj zelene tahave sople. Mam aj na vysavac ale v noci sa nedalo ho pouzit a zobudit starsieho a robit hluk. Ale plakala aj pri tejto ale je to jednoduchsie a rychlejsie ako s vysavacom. A mame tu z DM

ladybug6
2. jún 2019

@micinka1981 dáš sem foto prosím?

selest
autor
2. jún 2019

@micinka1981 dakujem

micinka1981
2. jún 2019

@ladybug6 https://www.mojadm.sk/miobebee-odsavacka-hlieno...
Ma 3 nastavce ale ja som vzdy pouzivala iba biely nadstavec a za mna super.

micinka1981
2. jún 2019

@ladybug6 inde sa da asi kupit aj lacnejsie. Ja ked som ju kupovala stala v DM 39€ a vtedy bola nan este 25% zlava ked byval detsky tyzden.

ladybug6
2. jún 2019

@micinka1981 ďakujem ❤️

micinka1981
2. jún 2019

@ladybug6 za malo 😉

dominika31071987
2. jún 2019

ja mam na baterky a nemenila by som.. neviem si predstavit aby som napr aj v noci vyrahovala vysavac a zapajala to.. nemam sice vyskusanu tu na vysavac ale nad tou som ani nerozmyslala

solemami
3. jún 2019
sense
3. jún 2019

My sme mali znacku beaba a teda tahala dobre...

lubik87
3. jún 2019

@nikiki29 150€? To máš aký zázrak.preboha 👀daj link

sonicka96
3. jún 2019

@micinka1981 tá odsávačka je strašné odveci. Ja ju mám doba a neodsaje nič a to je čistá 🙂 za mňa vyhodené peniaze

micinka1981
3. jún 2019

@sonicka96 nam odsava v pohode a to mam aj nastavec odlomeny ale drzi. Za mna super. Ta ruzova a modra nasadka neodsavala dobre ale s bielou to ide fajn.

nikiki29
3. jún 2019

@lubik87 Nosiboo https://www.4mama.sk/nosne-odsavacky/nosna-odsa... dúfala som, že motorček na elektrinu nahradí ťah vysávača. Ale teda žiadny zázrak...

lubik87
4. jún 2019

@nikiki29 bože za toľko peňazí by to malo byť super ...🙄

nikiki29
4. jún 2019

@lubik87 veď to som aj dúfala že bude... hlavne keď je to na elektrinu a mohlo to mať dostatočný ťah. Akože odsaje to niečo, malému vkuse chrčalo v nose, ale keby je poriadne chorý a zahlienený tak nič moc... 😞 škoda

lubik87
4. jún 2019

@nikiki29 no ale za tú cenu by som to asi vrátila nazad ...že to nefunguje ako prezentujú ..aj ja som nad tým rozmýšľal že kúpim ale za 50€ potom som si prečítala pár recenzií a tak fukame aj v noci vysávačom keď je treba ale kúpila som si 3 m hadičku vysávač dám do vedľajšej miestnosti takže v detskej skoro nepočuť a vysavam :D

solemami
4. jún 2019

ja som nemala pri starsich detoch, kupila som na vysavac az ked sme mali dvojicky. aj ked v noci trebalo odsat tak som zapla vysavaca a urobila to. v tom momente je mi dolezitejsie zdravie mojich deti ako tych par minut co mam zapnuty vysavac. deti ked boli male tak tiez nechceli si nechat odsat ale keby mam ist stale po tom co chcu deti tak nikdy nic neurobim.

nikiki29
4. jún 2019

@lubik87 problém je v tom, že na krabici boli lepiace pásky, ktoré sú “hygienická ochrana” čiže akonáhle len otvoríš krabicu už to nie je hygienické a nedá sa to vrátiť. Inak by som to hneď posielala naspäť... však môj malý má len 3 mesiace a ledva to vytiahne... čo keď bude väčší neviem. Každopádne na čistenie nošteka po morskej vode a na tekuté sople dobré... len predražené na taký výkon 😞

lubik87
4. jún 2019

@nikiki29 ja by som to tak či tak ..keď raz neťahá tak možno je to chybný kus práve ? By mali zakázať predávať takéto haraburdy

nikiki29
4. jún 2019

@lubik87 to áno, ako reklamáciu to na posúdenie môžem poslať. Ale každopádne je to na prd celé... človek sa spolieha, že investuje do kvality a potom nič 😑 mohla som mať miesto toho doma vysávač 😂