Dvojročný syn sa v noci budí s plačom. Čo mám robiť?

2231987
13. feb 2016

Mam pomali 2roc. synceka kazdu nocsa mi budi s velkym placom ukludni sa mi len vtedy ked si ho vezmem do narucia. Ked zaspinka tak ho opat polozim pomali do postielky tam spinka niekedy hodinku a opat plac tak znova na ruky ho uspinkat ale uz do postielky ho davat nemozem lebo sa preberie musim si ho dat k sebe a pri mne pekne spinka. Moze ten plac byt aj stym ze muz a svokrovci su hlucnejsi? Alebo ze mame v izbe skrinu so zrkadlom?

kaktusik
13. feb 2016

To iste sme mali aj my s dcerou, je to len obdobie a treba vydrzat. Ak pri tebe spinka pekne, tak riesenie je jednoduche - nechaj syna vo vasej posteli. Vyspite sa tak vsetci.

tajka1986
14. feb 2016

Skrina zo zrkadlom? Tak to asi nie. Moja dcera sice kojena nebola ale od 4.mes. spavala ako dudok 12h a to sme mali zrkadlo na celu vstavanu skrinu,takze toto asi nebude dovod placu 😀 Nemoze ho nieco boliet? Dvojrocny uz vie ukazat a mozno aj nieco povedat...

pillipilli
14. feb 2016

Ahoj moj syn od narodenia spi u nas v posteli , ale mal obdobie kedy tvrdo spal a zrazu zacal doslova az kvylit , ale tak ze vzdy som nevedela cija som ani kde sa nachadzam, srdce mi bilo niekde v mozgu. Ako poviem vam to boly soky. Ale casom to preslo.
Neviem co myslis ze su hlucnejsi. Dieta velmi vnima situaciu v rodine. Mozno ak hlasnejsie rozpravaju ono to nechape a mysli si ze sa hadaju.
Ja by som ho nechala spat s vami kym by ho to nepreslo, neviem sice aky mas k tomu postoj lebo vacsina mamiciek dieta v manzelskej posteli odmieta,.
Neviem ja s mojim starym sme nazoru ze do urciteho veku by malo byt dieta u rodicov , predsa sa tam citi najbezpecnejsie. Ale to je moj nazor.

sense
14. feb 2016

Mavali sme take nociba sem tam sa este taka pritrafi....a to nemsme g detskej zrkadlo....vtedy sme ju vzdy bravali ku nam do postele a bolo to lepsie. Na spanie v nasej postelinsi nezvyklanak by mal niektonz clenov rodiny namietka...spava vo svojej a aj v takychto nociach sla spat vecer bez problemov do svojej len ked sa uz druhy tretikrat zobudila tak sme ju vzali ku nam...casom to prejde...

seahorse27
14. feb 2016

Ak pri tebe spi kludne, tak si ho zober k sebe a problem vyrieseny. Takto budete nevyspati obidvaja. Deti maju radi blizkost a ludske teplo, ked spia - citia sa bezpecne.

jul11
14. feb 2016

Existuje tzv nocne mory a aj nocny des.zadaj si do googlu alebo aj tu na mk su k tomu temy

lusyke
14. feb 2016

Uz sa tu tieto veci riesli vo viacerych temach. Je to dost bezne a casom to prejde. Aj nasej sa to stavalo a niekedy sa to stane aj teraz. Stavalo sa to vtedy ked nieco chcela a nevedela este povedat co, niekedy hladala nejaku hracku a niekedy sa jej proste sniva nieco skarede a nevie rozlisit co je realita. Netrap sa tym..dolezite je ze sa ukludni ked ho vezmes do narucia..casom sa to zlepsi.