Dvojročná dcéra vidí niečo zvláštne

8. okt 2020

Už pár dní mi dcérka vstáva z obedneho spánku zaplakana a ukazuje smerom na okno že je tam bacil a sa bojí. Pýtam sa jej kde je ukáže s prštekmi že tam bol (na záclone) ale že išiel spať. Pýtala som sa jej ako vyzeral tak vzala vreckovku (sama po ňu šla do poličky ďalej od nás) a prekryla si tváričku. Pýtam sa jej čo robí tak že pozerá na ňu. Tak neviem čo si myslieť keď na nej reálne vidno že sa bojí. Nebol tam žiadny pavúk ani hmyz ani nič čo ju mohlo vyplašiť. Mama tiež spomínala xkrát že v tej izbe pred rokmi videla chodiť nejaké biele dievčatko. Máte skúsenosť? Viem že deti toho nahovoria no ale aj tak

gabsisi
8. okt 2020

Zavolať kňaza nech vysvetí. Nerobím si srandu. U nás bolo to iste s dvojročným pred dvomi rokmi videl uja na plafone.... dobrého pekného... dokonca sa s ním chcel hrať . No nebolo nám do smiechu. Zavolala som kňaza vysvetlil a v okamihu bol pokoj

s_a
8. okt 2020
letta88
8. okt 2020

Deti sú veľmi vnímavé a otvorené duchovnému svetu. Ako je spomínane vyššie, určite zájdite za kňazom, aby vám vysvätil dom.

hettinka
8. okt 2020

Nech prestane sledovať správy o korone. Deti radi fabuluju.

fadama
8. okt 2020

@hettinka 😱😱

adamadent
8. okt 2020

Moja mala tiež také obdobie že sa bála tmy bála sa byť sama v izbe bála sa prejsť z izby na záchod cez deň. Keď som sa pýtala ze čoho sa bojí že vysoký pan s klobúkom a v ruke drží Acidko..... Myslím ze toť je moc info o korone potrebuje to spracovať v sebe veľa jej vysvetľuje a bud jej na blízku. Deti prežívajú aj pocity rodičov.

jana_eyre_2
8. okt 2020

Nevylučujem že deti môžu vidieť a vnímať niečo čo my dospelí už nevidíme... Ale je mala, stačí zlý sen a po zobudení nevie rozlíšiť realitu od sna a tak sa stanú takéto zážitky..

Ja mám s deťmi sama pár zazitkov čo by sa dali považovať za nadprirodzené, ale aj ja ich mám.. ale fakt je, že polovica z nich môže byť spôsobená silnou detskou fantáziou..

letta88
8. okt 2020

Autorka píše, že pred pár rokmi tam mala videnia aj jej mama. Tak si nemyslím, že to bude spôsobné koronou, alebo detskou fantáziou.

misulka22
8. okt 2020

moja tiez vidavala tetu ked sme byvali v podnajme( naozaj tam predtym zila pani ktora umrela).potom sme museli dat utratit nasho psa aj to hovorila ze ho vidi.bohvie ci videla naozaj alebo len detska fantazia.odkedy sme sa prestahovali tetu nespomina.obcas hovori ze vidi psa ( je pochovany b zahrade).zaujimalo by ma ako to naozaj je.insk ma 4,5 roka.vzdy ked spomenula ze nieco take vidi bolo to cez den alebo vecer a nespala ani to nebolo po a pred spankom

stela01
8. okt 2020

Za všetko môže korona 😂😊
@hettinka
@fadama

anjelicek26
8. okt 2020

Deti mavaju normalne nocny des, kedy mozog nie je vo faze zobudenia, ale na pol vo faze spanku. Ak ti tam ukazuje bacil znamena, ze sa jej o tom chudatku uz aj sniva.. Netreba ti knaza, len pevne nervy, nocny des mava dobra polka deti vo veku 1-4 rokov... moj dokonca chodil po dome a spal vlastne pri tom... stale som ho musela mat na kamere.

sorayaardente
8. okt 2020

Keď som bola malá, mala som vidiny. Videla som ľudí, hrala som sa so zvieratkami, ktoré som videla len ja. Stotožňujem sa s názorom, že duchovní je deťom blízko a často vidia veci, na ktoré my dospelí už neveríme a nevidíme. Kamarát sa venuje investígaciam v Írsku, chodia nahrávať hlasy duchov, takže na také verím aj ja. Zavolajte naozaj kňaza a ak dieťa nie je pokrstene, tak bude také vidieť ešte dlho. Ja som bola pokrstena v 3tom ročníku na ZŠ a od ekdy ma pokrstili, všetko sa stratilo, čo som do vtedy videla..

miskaradko
8. okt 2020

Neviem,ci si veriaca,ale nato pomaha svätena voda a obetovanie omse za tuto dusicku. A bude vsetko v poriadku. Kazdopadne to nenechat tak.

taminka2011
8. okt 2020

Moja dcéra, keď mala asi 2 roky, videla "ochrančekov" ako ich ona volala. A hnevala sa, keď som ich ja nevidela

stanislavicenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenadka
8. okt 2020

@hettinka mne sa to tiež tak vidí, že dieťa vníma pustené správy, kde je väčšina času venovaná zlému bacilu a ľudia nosia rúška, moderátori tiež, si to spája. Veď má len dva roky nechápe všetko v súvislostiach ako dospelí.

petra710
8. okt 2020

@anjelicek26 veru aj my sme si užili svoje s nočným desom, ale potom to samé odznelo 😊

lavienocka
8. okt 2020

Dala by som vysvätiť dom. Poprosiť kňaza. Mám vlastnú skúsenosť a pomohlo.

zuzka227
8. okt 2020

Napíšte mi prosím súkromnú správu a podelím sa s Vami o naše skúsenosti s mojim teraz už 6 ročným dievčatkom. Ďakujem. 🙂

poopsie
8. okt 2020

Ja som tiež názoru, dvojročná nemá z kade vedieť čo je bacil, ako vyzerá... Nieje jediná na koho táto situacia zle vplýva

mimer
8. okt 2020

Moja par dni dozadu sa zobudila utekala som k nej A zo sna povedala nechcem vidiet uja...

suzie85
8. okt 2020

@stela01 nemyslim si ze to mysleli zeny tak, ze za to moze priamo korona. Ale je pravda, ze svet tym zije. Ze ma skoro kazdy vacsie ci mensie obavy, vsade sa o tom hovori, aj niektori rodicia to uplne nezvladaju dobre
A to moze vplyvat na deti. Nech je to co chce odporucam porozpravat sa s dietatkom mimo noci, ked je den, vsetko jasnejsie. A adekvatne vysvetlit.
Ja moc na ducharciny nie som. Moje deti mali podobne problemy obe, ale vzdy sme nasli "pricinu". Dopatrali sme sa, ze taka postava bola v rozpravke, ci v skolke niekto spominal....

fadama
8. okt 2020

@stela01 👍😂

luba28
8. okt 2020

Ano,,poznam ,,,ale u nas to bol ujo ....a moja dcera je senzibil ,,,bezne citi a vidi u nas doma "energie" a tiene

bluka2
8. okt 2020

@poopsie môj ani 2 roky nemá a všade ti ukáže na tu ilustračnu podobu koronavirusu/vírusu, ktorá je fakt všade, reklamy na dezinfekcie a pod. My ani telku nepozeráme. Aj povie k tomu "zle" alebo niečo na ten spôsob
Určite aj počula vonku, nechytaj to, teraz je vírus, bacil,
Ja to vidím tak, že proste vníma situáciu

veronicka88
8. okt 2020

Mam 32,vysveteny byt kazdy rok,staci mi viac podnetov cez den,tazsi den a takisto vidim lidi v spalni.uz bolo aj take ze som kricala zo spanku ako v horore. Mne sa velmi premieta den do noci...neviem s tym nic urobit bohuzial

nedokonala
8. okt 2020

nasa ked bola mala videla vraj vo vyklenku oci kocura ako svietili, ma bohatu fantaziu a ked pred spanim cita nieco, nemoze zaspat. psycholog poradil, pozor na to co cita/ alebo co jej citate. aj o com sa pred nou rozptavate. vsetky "apokalypticke zvesti" preberat mimo deti... ja som jej raz povedala, nech nakresli, coho sa boji, potom sme to pokrcili a zahodili

poopsie
8. okt 2020

@bluka2 ja som to myslela tak, že len pocuva korona bacil virus korona smrt testy karantena rúško.. A to na nu vplyva... Keby sme zili bežný život tak by to nevypustila..

bellaregaca
8. okt 2020

@hettinka jej babka vravela, ze ako mala tam tiez videla nieco podobne, tak asi ne z covid šialenstva to bude