Dvojmesačné bábo uspím a o 5 minút sa zobudí

katka4u
17. máj 2018

Mamicky poradte prosim, mam 2 mesacne babo, ktore ked uspim, tak po 5 min. je hore... otvori oci, zacne sa vrtiet a ja mozem opät uspavat. Nesuvisi to ano s cumlom, lebo je to stale, aj ked ho ma, aj ked nema... ani s tym, ze odidem, lebo aj ked pri nej spim, tak je to to iste. A uz aj ked zaspi na dlhsie, tak je to maximalne pol hodinka. Mam pocit, ze cely den iba uspavam a to mam este 2rocnu doma, ktorej sa preto nemozem venovat.

kika831
17. máj 2018

@katka4u jaj o spani by som vedela pisat knihy. Bohuzial, asi s tym nic nenarobis. My sme takto fungovali rok a potom sme spali v 40 min blokoch. Bolo to hrozne narocne a vycerpavajuce. Drzim palce

ckatka
17. máj 2018

ja by som skusila mat babo co najviac na tele, v satke alebo nosici

katka1416
17. máj 2018

A nezaspi sama? Ja som druhu dcerku neuspavala, nakojila som a bud zaspala pri jedeni alebo zaspala sama tam kde som ju polozila. Neplakala, ked stratila dudku spala aj bez nej. Nechcela som urobit tu istu chybu ako prvej ze som ju kolisala aj hodinu.

renatka100
17. máj 2018

Nema silny morov reflex? Nemava rukami? Ak ano jedine na brusko, to bolo jedina moznost aby moj maly spal. Nepomahala saa perinka, makka vystelka vobec nic. Na brusku spal vyborne. Mame vsak monitor dychu.

martinabelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_3328
17. máj 2018

@martinabelo to snad nemyslite vaznd

martinabelo
17. máj 2018

@lenka_3328 nasej malej zabralo neviem ako vasej

katka1416
17. máj 2018

@martinabelo si robite srandu? To je 2 MESACNE BABO, ako ma asi zjest tu lupacku? A pretret oci octom? Vy ste co za rodica?

jeemima
17. máj 2018

dobry vecer, ja mam dvojicky uz su sice 5 rocni, ale mam dodnes v pamati ten 10 min spanok a to boli dvaja tak kym jeden zaspal druhy uz hore a dookola cely den. u nas sa osvedcilo spanie v kociku na balkone alebo vonku ked sa dalo. tak vyspali poriadne. do roka spavali cez den len v kociku a len na balkone (alebo vonku) v byte v kociku to nefungovalo. bolo to narocne, ale tak aspon spali. co sa tyka nocneho zaspavania tak mali velmi nepokojne ruky pomahalo len sa sklonit nad postielky a drzat rucky v klude ( v perinke spali do 9 mesiacov ( nohy trcali ale telo zabalene a tak spali kludne)

pocahontas88
17. máj 2018

prešla som s tym istym, a tiež som sa nemohla venovať dvojrocnemu, tak ako som chcela, na dlzku spankoveho cyklu vplyva nervova sustava, a ver, a na to sme pri krátke

renatka100
17. máj 2018

@katka1416 to sa asi pani zmylila v diskusii🤐

katka4u
autor
18. máj 2018

No ohana sa rukami riadne, neviem ci ma ten moorov reflex...ale na brusku je nerada, to by asi takto nezaspala. Jedine co funguje, je satka, ked ju nosim, tak pospi aj 2 hodiny, len moj chrbat to zase tazsie znasa, kedze sadnut si nemozem, to je hned hore 😁 aj obed davam za pochodu 😂😂

renatka100
18. máj 2018

@katka4u skust to brusko, zvykne si a vase krize nebudu trpiet

zuzka2288
11. jún 2018

Moj ma asi tiez ten morov reflex. Len on to mal asi aj v bruchu kde kopal rukami/nohami aj cele hodiny. Po narodeni to iste dokaze sermovat rukami nohami aj hodiny a ked sa mu nieco nepaci ci sa nudi tak ryci (nie place) akoby ho rezali aj cele hodiny kym sa neunavi a nezaspi. Najhorsie, ze od 22.00 do 4.00 nespi, a aby nerical tak ho musime nosit, hojdat hrat sa s nim ale ked prestaneme tak zacne silno hadzat rukami a rycat. Sme uz uplne z toho zniceni, lebo si myslime, ze trpi. Ma 2.5 mesiaca a inak je to motoricky a inteligencne velmi vyvinute babo.