Držanie dieťaťa zvislo

16. júl 2023

Ahojte, možno čudná otázka, no od koľkých mesiacov ste držali dieťa zvislo? Proste ako keď ho idete dat odgrgnut...viem ze dokým nesedí, nemalo by sa tak brat, no môj ma 7 mesiacov a už ho ako miminko brat neviem, tigrik vôbec... Keď ho dám chrbtom ku mne je ôk, tak isto keď je zvislo.. No stále mam v hlave to ze sa to nemá, lenže nijak inak on byt nechce. Keď ho mam ako keď bol mimi ze mal hlavu v lakťovéj jamke, tak vyvádza, točí sa, jeduje...

veronikaszabova
16. júl 2023

Mala ma 3m a nosime ju tak. Nosila som tak aj oboch synov.

beata_k
16. júl 2023

7 mesacne uz uplne v pohode ako len chces

miskamicha
16. júl 2023

zvislo by sa nemalo kym nesedi. pozrite si foto na googli co to robi s detskym chrbatikom. u vas uz su chrbtove svaly pevnejsie nez u 3 m bába cize ako mi pivedala fyzio uz je to taky cas ok. ale nie ze cely den... 3 mes babo by som tak nenosila. doma som na to upozornovala! 🙂

autor
16. júl 2023

@miskamicha nie, celý deň nie. On je na rukách par krát za deň, dokopy asi hodinu. Len mu nechcem ublížiť a viem ze sa to nemá a aj tak to robím, to ma najviac hnevá. Len ako som písala, on mi inak nebude a keď veľmi reve ze potrebuje utíšiť, vezmem si ho tak napríklad

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minesasubu
16. júl 2023

My sme naseho nosili v polohe klbko , klokan bol velmi oblubeny , zvislo ho urcite nenos nie je to dobre kym sam
nesedi , skus pozriet na ig Spravna manipulacia s babetkom
skus pozriet na fb aj Fyzio mama ma tam skvele videa

minesasubu
16. júl 2023

@minesasubu a este napisem ze zacal sediet az ako 11m a to mal skoro 9 kg 🙂 cize sme boli stastny ked konecne zacal sediet a teraz ho nosime na opicku 🙂
jaaj a este ma napadlo poloha tasky je super nas ju mal rad len musis stiedat strany a budes mat aj jednu ruku volnu 🙂

jana_eyre_2
16. júl 2023

Na toto je dobrá šatka/ergonosic, mať dieťa uviazané na boku, vtedy sa mu lepšie pozerá a mama ma aj voľnu jednu ruku.. moje deti v takomto veku boli v nosiči veľmi veľa..

juliacenc
16. júl 2023

Asi po mesiaci…

autor
16. júl 2023

@minesasubu ďakujem pozriem ☺️

marianarem
16. júl 2023

@elizabet173 Podla mna je jedno, ci uz samo stoji alebo sedi, hlavne je, ze sa samo dieta dopracuje k nejakej polohe, kde drzi chrbat zvislo. Aj moj skor stal, ako sedel. Problem je podla mna len vtedy, ked je davane do zvislej polohy, pricom samo by sa v nej este neudrzalo.
Autorka, ak sa mu paci chrbtom k tebe, tak ho drz v tej polohe klokana, tam nema chbat zvislo.

miskamicha
17. júl 2023

@elizabet173 no a prave aj v tomto treba babu nrjako zabranit. su to zle naucene automatizmy.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz