Dobrá súkromná škôlka v Bratislave?

alex2019
20. máj 2021

Ahojte, chcela by som sa spytat na vase odporucania tykajuce sa skolok v Bratislave. Syn ma teraz 2 roky a 2 mesiace a chcela by som ho dat do skolky bud od januara alebo od 3 rokov tj marca buduceho roka, ale z toho co som citala a pocula sa zda, ze uz teraz je treba vyberat a zaujimat sa o to.
Poziadavky mame nasledovne:
malo deti v triede resp dostatok pedagogov (toto predpokladam by malo byt v kazdej sukromnej)
pekny a dostatocne velky dvor
pohybove aktivity
zdrava strava (idealne cojediazdrave deti, ale moze byt aj ze si robia vlastnu kvalitnu stravu)
idealne Nove mesto, Ruzinov, alebo daco nie uplne daleko odtialto
montessori pristup (nemusi to byt take striktne montessori, teraz chodime na take tie hernicky a to sa mi paci, resp take to vedenie deti k samostatnosti ale nie nejak nasilu)
dobry program a aktivity (mohli by tam mat anglictinu, skusat nejake sporty, mat vylety atd)
hlavne nech su tam spokojne deti (tj vase resp deti vasich znamych tam radi chodia)
Vopred dakujem za vase rady.

borabalazova
21. máj 2021

Dcéra nastupuje do www.monteskolka.sk a veľmi sa nám tam páči. A moja skúsenosť je rovnaká, čo sa týka lehoty, zaujímali sme sa o nástup už minulý rok v decembri a nastupuje teraz od 1. júna.