Do ZOO s 8-mesačnou dcérou

4. aug 2021

Ahojte, absolvovali by ste výlet do zoo z 8 mesačným dietatkom ? Máme staršieho syna a veľmi chce ísť do zoo, ja som s malou zatiaľ nikde nebola okrem prechadzok a návštevy rodiny. Je aj takáto hnusná doba. Chodili ste na výlety keď mali vaše detičky 8 mes? Ďakujem pekne

hipuska
4. aug 2021

8 mesačne je veľké dieťa. A máš aj druhé, ktoré má svoje túžby a potreby. Takže treba pozerat aj naň. Aká hnusna doba? To teraz chcete žiť pod zámkom? Takže smelo. Zoo je predsa vonku, ak si zablis svoje jedlo, nemusíš prísť do styku úplne s nikým. Alebo sa rozdeľte. Ty ostan doma a muž nech so synom ide (alebo naopak)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2021

@hipuska práveže by som rada išla konečne ako rodina, dlho sme nikde neboli, mala som rizikové tehu, takže maly chodil na výlety len zo starými rodičmi, len mam predtým taky rešpekt, ani neviem prečo.

autor
4. aug 2021

@viestta ďakujem

nikpa
4. aug 2021

Aká hnusná doba?? Veď zoo je v exteriéri, nie si zavretá ako vo volakej reštaurácii alebo v potravinách. My máme 3 mesačného a chodíme normálne na akcie ktoré sú vonku. To chceš teraz kvôli jednému mladšiemu staršie dieťa držať doma dokedy? Veď to chúďa potrebuje žiť, objavovať, spoznávať. Teraz sa dokedy budeš schovavat doma, korona tu s nami už zostane. Trochu zdravého rozumu by to chcelo 🤦

hipuska
4. aug 2021

Tak smelo choďte. ZOO je fakt ok, ste vonku. Ak sa bojíš ľudí, choďte cez týždeň. Mne sa osvedčili pondelky/nedele doobeda. Býva málo ľudí všade. Užite si.

lintu
4. aug 2021

Tú pocitovú prekážku prekonáš tak, že sa zoberiete a proste do tej zoo pôjdete. Uvidíš, že to bude fajn. A čím skôr tak urobíte, tým lepšie 🙂

autor
4. aug 2021

@nikpa mala mala po narodeni zdrav problémy , veľmi sa bojím co bude ak ochorie. Ja viem ako to je ,ale každý sa boji o svoje deti. Malý neni zavretý doma, chodí kade tade,len sme dlho nikde neboli ako rodina. A aj keby bol - ma veľký dvor 🙂

@hipuska
@lintu ďakujem vám

eternity24
4. aug 2021

Smelo do toho 😉

kleopatra114
4. aug 2021

Aj ja som 3 mesiace ležalastriedavo v nemocnici a doma. Oto viac som sa snažila staršej vynahradít, čo som jej vtedy dať nemohla. Bábätku bolo jedno , kde spi a starsia si výlety užila. Teraz ma mala 15 mesiacov a nič iné nepočujem, len že chce ísť “ paa Pa”☺️

luciador
4. aug 2021

Moja má 8 mesiacov a včera sme boli všetci v ZOO 😄 Šup do kociara a ideš ☺️

euka210
4. aug 2021

Jasne ze ano, starsi mali 5r, 3r a maly pol roka a sli sme na Liptov. 8mes.v pohode, ked bude chciet, tak zaspi v kociku. Aj s dvoma skoro 3r a 8mes. sme sli na par dni do Pienin. Maly v kociku, alebo nosici.
Chrumky, vyzivu do zasoby a chod.

miadi
5. aug 2021

8m babo uz vsetko vnima sleduje. My sme s 8m pred Covid boli vselikde na expo v akvarku 10m uz letela na 2dovce .. ( chora bola len raz v 4r zo skolky kasel doniesla)s malym sme boli az teraz v roku a pol prvy x v hoteli najprv sa bal vytahu 😂dedinčan 🤣ale nechcel ist domov reval ze chce ostat tam. Nemozes deti drzat v bubline. Chod uzite si. Kym sa da kym nie je dalsia vlna vsetko zas zatvoria potom mozes čučat doma.

jazula
5. aug 2021

Boli sme minulý víkend, malá má 3 mesiace. Ešte z toho veľa nemala, hlavne ja som sa vyvenčila 😁. Vynechali sme vnútorné expozície.

pralinka25
5. aug 2021

my sme boli tiez takto ked mal 9 mes. mam aj dve starsie deti ktore boli minule leto kvoli mojmu rizik. tehu doma tak teraz sa snazime chodiit. maleho to nastastie v kare bavi. sedi a pozera.

elizabet173
5. aug 2021

na prechádzku s ňou nechodíš? Veď je to to isté, do vnútorných priestorov nechoď a nemusíš sa ničoho báť

nika_m
5. aug 2021

Jasnee...mensie das do kociara a ides 🙂 zabalis jedlo, vodu a mate super vylet 🙂 urcite by som este vyuzila leto a isla s detmi 🙂

ibrunova
5. aug 2021

Určite áno, však ako normálne, veď von hádam chodíte.. Vytypuj čas, kedy by v kočíku pospalo, budete ho voziť po Zoo, jemu je jedno, kde je, a so starší si v kľude pozriete ZOO.

a_da99
5. aug 2021

My sme boli s malou v 8m v pohode v Tatrach na celodenných túrach v nosiči a to má ešte aj zdravotné problémy. ZOO je pre mna rovnaká prechádzka ako keď ideš kočíkom po sídlisku.

danieladugard
5. aug 2021

Samozrejme 😁😅 nosič, kocik a ideš. S našou sme išli v 3 mesiacoch, bolo jej to tri fuky, ale nám bolo fajn ako rodinke. Teraz máme dvojičky, v zoo boli ako 2 týždňové, dcéra má 2,5 r