Do kedy je vhodné pre dieťa hniezdo?

slecnayersinia
24. júl 2021

mamicky dokedy spavali vase deti v hnieze? ako ste ich potom naucili na postielku?

mamanadruhuu
24. júl 2021

@slecnayersinia neučil, hneď spali v postieľke, dieťa sa od určitej doby začne prevalovat, hniezdo bude zbytočne.

denden77
24. júl 2021

hniezdo mala len na gauci na denne leharo a driemoty, kym nezacala byt akcna.. spavala v postielke..

galganka
24. júl 2021

Za chvíľu má majiteľka hniezda rok a štvrť a stále ho má v postieľke. Keď ho vyberieme, sama si ho vráti späť.

patka06
24. júl 2021

záleží od dieťaťa, moja by v ňom vydržala tak mesiac ..potom už potrebovala okolo seba veľa veľa miesta

jaskolka
24. júl 2021

My tak do 3 mesiaca, ale mal ho na gauči, nie v postieľke. Potom sa začal už prevalovat, bol viac pohyblivý, takže už hniezdo nemalo zmysel.

mravenek
AMBASÁDORKA
24. júl 2021

@slecnayersinia naša mala už rok a stále využívané. Mam ho vo veľkej posteli 😉 za mňa super vec

mabenn
24. júl 2021

cca asi do polroka...potom chvilu spal v postielke, ale tak zle, ze som ho vzala k sebe do postele

mabenn
24. júl 2021

@slecnayersinia oprava: 3 mesiace...potom sa uz pretacal a to nebolo dobre

helcanw
25. júl 2021

Mali sme xxl hniezdo, spal v ňom do polroka, potom som mu dala do postieľky na jednu stranu kojenecky vankúš a po nejakom týždni spal úplne bez.

zuzuliatko18
27. júl 2021

Mali sme XXL hniezdo, drobec v nom spaval cca do polroka, doma ho mal v postielke, ked sme niekde inde potrebovali spat, tak sme brali hniezdo so sebou a spal v nom na velkej posteli. Postupne z neho vyrastol a museli sme kupit cestovnu postielku. Hniezdo bolo super, bol v nom pri mne aj ked som ho chcela mat v obyvacke alebo tak. Bolo relativne skladne do auta. Za mna super vec.

mima172
27. júl 2021

Za nás hodnotím ako top vecičku. Využili sme ho do cca 10m a to aj v postieľke na spánok, na gauči a taktiež s nami cestovalo na víkendy ku starým rodičom. Odvykanie nebolo nič extra, malej proste začalo zavádzať, keď už chcela cestovať po postieľke, takže "odstránenie" hniezda uvítala ☺️