Dlhá ofina a prekážajúce vlasy u batoľaťa

24. máj 2020

Ahojte,je nejakym sposobom skodlive,ked dietati 1-3rocnemu obcas zavadzia dlha ofina ci bocne pramene v pozerani?Take dieta si to este velmi nevie dat prec a nazory na toto sa roznia...

mogaa
24. máj 2020

žeby ostrihať?

jaskolka
24. máj 2020

Veď zober nožnice a odstrihni. Na ofine nie je čo pokaziť

autor
24. máj 2020

@mogaa jeej,jasne😀Nemyslela som to,ze mam taky problem,s ktorym si neviem rady,len aky nazor mate na to.To ma zaujima,lebo vidim to v blizkom okoli a vobec...maju na o rozne mamy rozne nazory...Ale samozrejme,mas pravdu.🙂

autor
24. máj 2020

@jaskolka tiez tak

jaskolka
24. máj 2020

Tak myslím, že aj dospelemu vadia vlasy v očiach, čiže aj dieťaťu to nebude príjemné. Názory by som neriešila🙂🙂

martina2ve
24. máj 2020

Ostrihat?!

sunny8
24. máj 2020

Ja som ofinu ostrihala malej aby jej nešli vlasy do očí síce to ma ako prilbu ale nevadí 😂 jej sa vlasy krútia vždy tak vyzerajú stále krátke a objemné 😂 iba po kúpaní keď ju rozcesem ich má dlhé do pol chrbta ale to vydrží pár minút vždy sa jej skrucaju 😂

kengurica
24. máj 2020

No dieťaťu to zrejme vadí presne tak, ako by to vadilo dospelému. Predstav si to , že ty máš vlasy cez oči.... Asi vadí, nie? Ostrihám, ak nechcem, dám čelenku ( aj chlapcovi), zopnem.... Mne osobne to veľmi vadí, keď mám čokoľvek medzi mojimi očami, a objektom, na ktorý pozerám ( okrem okuliarov a pod.)

sissy27
24. máj 2020

Mne aj na druhých vadí ak im padajú vlasy do očí, mám nutkanie im to odhrnúť 😂 a vôbec by ma nezaujímalo, či to batoľaťu vadí alebo nie, ostrihala by som ho (možno aj cudzie 😂)

nika82
24. máj 2020

neter ma 3,5r a bezne si dava vlasy bokom ked jej zavadzaju