Divný plač dieťaťa

mon1806
2. apr 2023

Dievčatá potrebujem radu ci to ma niekto tiež takto ako ja totiž mojej malej ochvilu bude mať rok sa už druhý krát stalo ze ako zaspáva spustí strašný krik , plač, vreskot pisti a reve a reve nemôžem ju utíšiť ,minule sa to stalo večer zaspala až v sedačke v aute a teraz znova na druhom poobednom spánku našťastie zaspala .....co to môže byť lebo ja nechápem

palculienka40
2. apr 2023

@mon1806 moze sa jej nieco snivat, moze sa zlaknut. Moze tak reagovat.

minesasubu
2. apr 2023

Nema cez den nejake moc velke stimuli ? nejake zmena alebo nieco co nevie spracovat
Bratranec mal do 5 rokov nocne desy zobudil sa a pol hodinu plakal , ked uz vedel rozpravat nikde nevedel povedat ze co sa deje - ze nevie , horsie to bolo ked prisla navsteva , kino , oslava proste zmena oproti beznemu dnu

mmoonna
2. apr 2023

@mon1806 to bude nočný des. Deti to mávajú aj pokiaľ su veľmi unavené. Môj syn,keď bol menší to naval celkom často, teraz už zriedka

ankare
2. apr 2023

@mon1806 moji synovia to zvykli mať po prvom spánku v noci. Asi nočný des.

jaskolka
2. apr 2023

Môj sa jednu dobu tak budil z obedneho spánku, proste s plačom, až vreskom, nedal sa upokojiť. Trvalo to asi týždeň. Bolo to v dobe, keď sa vrátil z nemocnice, síce nie hneď bezprostredne, ale tak zrejme sa mu to vrátilo vo sne, alebo niečo také, že tam ležal, pichali ho, dostával infúzie... Ktovie..potom to prešlo a už bolo všetko ok