Divné chovanie dvojročného dieťaťa

9. mar 2021

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať či aj vaše deti ked su nervozne tak sa začnú biť po hlavke alebo líčku ? Alebo so sebou hodia o zem?

tehotna40
9. mar 2021

Nas ma 4 a ešte sa sem tam hodi o zem keď neni po jeho

ivangeline
9. mar 2021

Nas hovori,ze chce spadnut do vody,ist pod stol a podobne A ak to uz je velmi zle..tak sa kusne do ruky.. xD

majamat
9. mar 2021

moja sa nebila po hlave, ale hadzat sa o zem a amokovat vedela statocne.

botka19
9. mar 2021

Nas sa tiez bije,ale uz trochu menej 😀 lekar povedal,ze povaha...nevsimat a vraj prestane.

mariejenka
9. mar 2021

Moj 4 ročný ked mu niečo nedovolím, alebo ho podla neho nechápeme,sa zacne udierať do čela rukou, nerobí to silno,no robí to teraz poslednu dobu, co je stale doma a plus mame doma malé bábätko, tak nieje to uz len o ňom, je to taka forma uvoľnenia emócií,a asi aj odkukal z telky rozprávok, žiaľ 😔😔 verím ze to prejde,aj u vas.

nikpa
9. mar 2021

Tiež sme prešli obdobiami hádzania o zem, buchanie hlavy o zem, hadzanie vecami, kopanie okolo seba a ine špecialitky 😳

horalka1986
9. mar 2021

Moja ma 2,5 a vcera som sa zobudila rano na to ako si trieska hlavu o stenu. Inak, robi to bezne tak od 2 rokov. Len tak sedi a zacne sa pastou buchat do hlavy. Som rada ze nieje jedina. 😊

kulumulu123
9. mar 2021

@horalka1986 nás to robí od cca 11mes ma teraz 14mes a robí to furt neriešim

autor
9. mar 2021

Dakujem dievčatá trošku ste ma ukludnili lebo je to fakt divné ked vidím svoje dieťa ako sa fackuje, nebijeme ho my rodičia tak sa bije samo :D

horalka1986
9. mar 2021

@kulumulu123 ja sa na tom skor zabavam. Ten pohlad na dieta ktore o pol siestej rano stoji v postielke a trieska si hlavu o stenu....uplne psycho. 😂