Dieťa sa budí precikané. Čo mám robiť?

nikusssik
19. dec 2014

Ahojte, dcérka sa už niekoľko rán budí úplne precikaná...používame pampersky active, spí cca. 11 hodín vkuse..neviem, čo robiť...či ju prebaľovať v noci, ale budiť ju nechcem...je pravda, že vypije veľa tekutín, pred spaním ešte mliečko, ale snažim sa čajík davať naposledy hodinu pred spaním...aj tak je ráno precikaná a bojím sa aby z toho neprechladla...

inffinity
19. dec 2014

Ja jsem dcerku prebalovala jak jsem sla spat. Prebalila sem ve spanku, nebudila se na to.

meluela
19. dec 2014

skus vacsie plienky

alexandra1104
19. dec 2014

buto prebalit v spanku alebo jednoducho skusit ine plienky ako pampersky nam ich tie precikavala pre mna tu top s billy

veronicka1901
19. dec 2014

Tiez odporucam bud vacsie plienky, alebo opatrne prebalit v noci.

marianka0101
19. dec 2014

Normálne prebaliť v noci, ja som aj 3x za noc prebalovala, deti keď spia tak väčšinou spia

siska53
19. dec 2014

Veru,vacsie alebo ine plienky. Moji tu tvoju znacku v noci vzdy precikali a cez den zas prekakali.nepomohla nam ani vacsia velkost. Nam prosto nesadli, pomohla az zmena plienok a nemuseli sme ani v noci prebalovat a rusit ich tym.

kasiopeja01
19. dec 2014

my pouzivame plienky z DM a su super, ked bol maly mensi pouzivali sme na noc pampers. Par krat sa mi stalo ze sa precikal aj z pampers aj z DM a potom som prisla na to ze to bola moja chyba. Lebo ked som upravovala plienocku okolo noziciek,tak som vytiehla vonku nielen ten vonkrajsi kraj ale aj taky ten s gumickou,co je z vnutornej strany a od kedy som na to prisla ani raz sa neprecikal zo ziadnych plienok 🙂.

xenicka13
19. dec 2014

Moji mali ráno tiez 3/4 kg pampersku vždy, ale nepretiekla 😉

laura0
19. dec 2014

Kolkatky pouzivas plienky?My sme mali ten isty problem,nasa mala tiez vela pije ,tiez pampersky zelene aj biele precikala dokoncca aj č.5 ,skusila som aj č6 zelene kupit a tiez ich cez brusko precikala nie vzdy ale obcas...tak som na radu mamiciek vyskusala kupit Clever plienky z Billy a odvtedy ani jedna plienka precikana... maju ich v malych baleniach konkretne č.5 za 1.93 eur je ich tam 12ks a uz ich chodim kupovat pravidelne ,ine uz ani nepouzivame 😉

bleee
19. dec 2014

Nepíšeš vek dieťaťa. Keď sa blíži ku 2. roku, tak najlepšia rada je odučiť ho čo najskôr od plienky.

lorela
19. dec 2014

A prečo jej dávaš mlieko aj čajík? Čaj už nedávaj, iba pred spaním mlieko.
Zbytočne zaťažuješ obličky. Tekutín by malo mať dieťa cca 1dcl na 1kg hmotnosti (+ ešte tekutiny zo stravy).