Detské zlozvyky

gemini2
14. nov 2011

Ahoj mamicky. Hladala som podobnu temu ale uz ma hlava boli z tolkeho citania tak zakladam... Moji chlapci 8mes. sa zacinaju plazit, rackovat...a ked vidia vlhcene utierky zacnu ich cmulat.....Nemoze im to uskodit? Alebo jeden z nich sa stale po prebudeni skrabka za uskom ako psik... Mate aj vy nejake podobne zlozvyky pri svojich detickach? ci len moji su ,,ini,,

mamabiba
14. nov 2011

@gemini2 😀 😀 , každé detičky sú iné a mávajú zlozvyky. To ešte počkaj, keď si začnú špárať v nosíkoch, poprípade kúsať nechty a podobné radosti našich detí. Moja má 8 rokov a ostal jej jeden hnusný zlozvyk, od ktorého ju neviem odnaučiť a to som už skúšala všetko...kúše si nechty.

anjelicek26
14. nov 2011

@gemini2 - xixi to ich prejde taketo veci su docasne ;) Vlhcene obrusky sem-tam zuzlal aj nas, no umriet na to neumrel, ved som mu to hned vzala. Nas krpec stale cuca palec, to je jediny zlozvyk, co padam, za uskami sa skriabu deticky hadam vsetky - ked su unavene ;)

cmeliatko
14. nov 2011

@mamabiba no dovol :D ja mam 28 rokov a tiez si kusem nechty :DDD

gemini2
autor
14. nov 2011

@anjelicek26 no moj sa skriabe po prebudeni...a ten druhy sa stale tlaci pod postel...

mamabiba
14. nov 2011

@cmeliatko hnusný pre to....odučený fajčiar je oveľa horší ako nefajčiar 😀 😀 😀 , Ja som si kúsala tiež a dlllllho. Ale tá moja až do mäsa a v kuse. už sa mi na to aj učiteľka sťažovala, že je nesústredená, viac ju zaujíma či ešte niekde nezostalo kúsoček prstíku ako učivo 😀 😀 . Ale našťastie sa zatiaľ učí dobre, tak to necháva tak. A ja s tým nič nenarobím, pokiaľ ju to samu netrkne, že by bolo fajn prestať. Viem to z VLASTNEJ skúsenosti 😠

mamabiba
14. nov 2011

@gemini2 a moja staršia ešte milovala krém. Vždy, keď som ju kerémovala otáčala hlavičkou a snaila sa olizovať mi ruky. Potom ju to ale prešlo 😉 😉 😉

janka_pn
14. nov 2011

@gemini2 moja sa bud skriabe za uchom alebo na pleci. sem-tam zabludu prstom do nosa, ale nie casto 😝

cmeliatko
14. nov 2011

@mamabiba 🙂 no dobre. tak u mna to neni az taky extrem :D ja si viem aj mesiace nekusat ale potom pride nejaky ten psycho film a uz to ide dole :D resp ked mam slabsie nechty tak ma znervoznuje ked su dlhsie..tak ich okusem no :D
ale do krvy ee. to tak moja sestrenica si kusala roky..teraz od kedy ma babo tak pomenej🙂 nestiha 😝

mamabiba
14. nov 2011

@cmeliatko ja som si tiež kúsať úplne neprestala, ja to mám miesto nožničiek 😀 . ja si ich tak skracujem 😉 . Ale pred dcérkou si dávam pozor, pretože jej kúsanie je úplná katastrofa. ešte aj kožu okolo nechtov má celú dokúsanú.

gemini2
autor
14. nov 2011

a jeden ma este toto- v postielke nie ale stale ked ho dam spat do kocika prevracia sa nna brusko....a musim ho stale takto pobalit...

anjelicek26
14. nov 2011

@gemini2 - preco by nemohol spat na brusku, nechapem?

Nejako ich stale pozorujes, analyzujes, ved ich nechaj 😅 😅 😅

lenka0283
14. nov 2011

moja si tiez chyta usko..ma zvyk vzdy tak kopat do postielky ze sa cudujem ze ju to neboli a ked je v stolicke na krmenie trieska si hlavu o zadnu cast stolicky..to neviem teda preco :D

gemini2
autor
14. nov 2011

@anjelicek26 v kociku mam strach ho tak nechat aby nevypadol a ked ho zabalim pokojne zaspi...ale v postielke spi stale na chrbatiku......on sa nepretaca...iba v kociku 🙂

cmeliatko
14. nov 2011

@gemini2 mozno lebo predsa len kocik neni tvrda podloha ako je postel a preto instinktivne sa prevracia

diabliq6666
14. nov 2011

tak to moja mala zuri,ked jej daco zoberem z ruky...v sobotu tak zurila,ze mam modriny na ruke...stipe,skrabe,vrieska,reve...