Detské náušničky - aké zapínanie zvoliť?

basska23
4. mar 2020

Ahojte maminky dievčatiek potrebujem poradiť ohľadom náušničiek.Dcérka má prestrelené uška a chcem jej konečne kupiť naušničky ale neviem sa rozhodnuť na aké zapínanie jej mam kupiť a aký tvar aby ju to prípadne netlačilo.
(Foto na inšpiraciu poteši ) 😊

cloenew
4. mar 2020

@basska23 zdravim sice niesom maminka ale o sperkoch viem veľa ... resp o naušniciach ... pre dievčatká je najbezpečnejšia brezúrka zapínanie z predu .. je to jednoduchšie aj pre Vas a hlavne ak by sa odopla hneď to zbadáte a čo je doležité tieto detské nausnice na brezúrku sú vo velkosti aby si tam babatko nestrčilo prštek ... pripadne daju sa trosku vyhnut aby sa neotvarali ale neodporucam zamykat na pevno ... nausnice na patent t.j. klasika zaklapne sa vzadu to je už pre vacšie slecny tam je aj vacsia medzera .. a na srubku to iste rozhodne pre starsie deti sice su pohodlne lebo maju balonik vzadu len maju zavit a ten by mohol usko drazdit hlavne ak je uzka dierka ale ani sa neodporuca musi byt usko pekne zahojene ... a na bizetu to nie sice ta palicka je hladka ale koniec ma ostry a to picha velmi hlavne pri spanku aj lahko sa moze stratit ja mam take nausky a pouzivam ich len cez den take tie bizuterne ked si zena meni podla nalady, oblecenia a pod ale spat sa v tom neda ... tak prajem ten spravny vyber a nech ste spokojne 😊

cloenew
4. mar 2020

@cloenew inak tie vekove rozdiely co ste si tam nasli tak realita je ina .. hlavne zalezi od uska ci je laločik taky masitejsi baňatejsi alebo malinky a hlavne kde je dierka ci vyssie alebo nizsie lebo mam skusenost ze aj zeny po 60 tke nosia bezne tieto detske nausnice na brezurku cize niekto ich má cely zivot pokial funguju ... 😊

lenka2710
4. mar 2020

@basska23 aj moja mala ma ten prvý typ, ľahšie sa zapinaju a je hneď vidieť, že sú rozopnute! Nám ich dali hneď v pôrodnici, teda hneď tam som dala uška prepichnúť

judar
4. mar 2020

@cloenew to co pisete su len vase skusenosti ...a o sperkoch asi vela neviete kym ich nevyrabate....a uprimne tie vekove rozhrania su na 70% blbosti....pre par mesacne dieta dieta je vhodna bud brizura ale aj patent...avsak istejsi je patent - vyhoda je ze ma jednak pruznu kobylku a jednak da sa v pohode zamknut priesvitnou malou trubickou ze aj keby to dieta mixovalo neotvori sa, brizura sa naopak zamknut neda....balonik a puzeta niesu absolutne vhodne pre taketo male deti to uz skor pre nastrocne ...baloniky su drahsie zalezitosti a pri malom dietati si vyzaduju neustalu kontrolu kvoli povoleniu zavitu a rychlemu odsrobovaniu az strate....puzety su zas "pichlavy typ" staci aby dieta lahlo na bok a bude ho osicka tlacit taktiez su motyliky nachylne na stratu nech aj maju 1 ci 2 jarky

@basska23 odporucam urcite patent

cloenew
4. mar 2020

@judar prepačte ale neviem odkial sa pozname lebo ja vas urcite nie a nedovolila by som si na nikoho sa hned vyrhnut s niecim takym ze ja asi vela o sperkoch neviem 😂 super ... za prve to niesu moje skusenosti to su skusenosti predovsetkym tych ktori realne nausnice skusali kupovali s ktorymi som riesila rozne situacie ... a inak pekne od vas ze ste len prepisali to co som ja uz vyssie pisala o tych nausniciach okrem vasich 2 riadkov v ktorom ma oznacujete ako za neznalca ostatne nic nove ste nenapisala 😂 a este jedna vec vy chcete uzamykat nausnice s nejakou silikonovou drazkou???? Alebo tou nasadkou ? Myslite ze ja neviem ze sa to da ? To si davaju dospele zeny ! Nie deti! To Vam asi Vase skusenosti nepovedali ze moze sa stat ze sa zachyti nausnica o sal o sveter o hocico moze si babatko tam strcit prst a co sa stane ked nausnica sa neotvori lebo je tam zamka ? A je jedno aka ci je tam urobena poistka alebo ta silikonova trubicka a nie raz nam to hovorili ze dieta si roztrhlo ucho ! Takze dakujem dufam ze kazdy kto rozmysla zdravym rozumom a je mu prednejsie zdravie a pohodlie dietata si vyberie tu spravnu volbu a skoncila som zelam pekny den

simca06022011
4. mar 2020

S brizurou sme boli spokojni... su take malicke tie naucnice, mala ich mala od babatka. Potom uz je to horsie... od skolky sa uz zacali nausnice stracat.

yanni
4. mar 2020

@judar
@cloenew Nehadajte sa, tymto zakladatelke diskusie/otazky nepomozete. Za mna, ked uz spominate zdravy rozum. Zdravy rozum hovori, babätka a male dievcatka absolutne nepotrebuju ziadne nausnicky.

@basska23 ja zial neporadim, mam sice 2 baby, jedna je este babätko, ale nausnicky (dierky) nemaju a este dlhooooo nebudu mat. Ale ked tvoja uz ma dierky, tak zajdi najlepsie do dobreho zlatnictva a porad sa tam. Vidis, tu typicky konik, len hadky.

cloenew
4. mar 2020

@yanni ja som sa chcela hadat?? Ja som pani poradila ako som najlepsie vedela to ze ma tu niekto zhadzuje je vec druha a ja si po hlave skakat nenecham a ked niekto chcel radu na konikovi tak som poradila ak by pani sla rovno do zlatnictva tak by sa tu nic neriesilo ... ale okey som myslela ze ked sa niekto pyta a ja viem poradit ze mozem .. uz nebudem nic komentovat to mi zato nestoji ... 😊