Detská elektrická zubná kefka Oral B pre 4 - 5 ročné dieťa

roselyn
16. mar 2018

Dobry den,
ake mate skusenosti s pouzivanim tejto (alebo inej detskej elektrickej) kefky u Vasich deti?
Lepsie vycisti zubky ako klasicka? Ma nejake vyhody, ci ani nie. Dakujem za info 😉😉😉

pininka
16. mar 2018

My sme ju teraz kupili synovi co ma 6 rokov, velmi rad si s nou umyva zubky, ale ci je nejako super oproti beznej kefke to asi nie. Mozno pre deti je to vacsia zabava.

renatka100
16. mar 2018

Vacsia zabava, ale dieta prestane mat navyk riadne si umyt zuby - a bude cakat co za neho urobi elektricka kefka.

deti95060810
16. mar 2018

syn si umývať nechce s elektrickou, lebo ho naťahuje....škoda bolo kupovat

otrubulka
16. mar 2018

Ja som kupila synovi (4 roky) na Vianoce. Neodporucam. Zozaciatku sa mi zdalo, ze super umyva zuby, lenze za par dni sa mu na jeho krasnych bielych zubkoch spravil zub.kamen, ktory pred tym nemal... . Tak znova sme sa vratili ku klasickej kefke... .

zenaajmama
16. mar 2018

Tiež neodporúčam.Malá dostala ako 7 ročna, zozačiatku nadšenie, po tyzdni povedala ze nechce to,boleli ju dasná.

otrubulka
16. mar 2018

Presne, aj to aj nas... Nikdy nemal problem so zubkami a po dlhsom pouzivani elektrickej mu tiez zacali krvacat dasna... Teraz uz len klasicka kefka a opat ziadny problem....

miriama11
16. mar 2018

Tiez mame doma tuto oral b kefku a je tvrda a boki ju to takze sme sa vratili ku klasike .ale je to motivacne.

syslik81
16. mar 2018

moja ma 4 roky a ma kefku na baterku ... je slabsia musis si i sama umyvat a zaroven ju to bavi..kefku na baterky ma uz od zaciatku .. tu detsku od 2 do 4 a teraz sme kupili vatsiu .. zubky ma pekne bez kazu a aj zubarka pochvalila... nevidim dovod nepouzivat ale urcite len tie pre deti maju jemnejsie stetiny a su slabsie-neposkrabu dasna

adalea
16. mar 2018

My používame oral b celá rodina. Dcéra asi od 3 rokov. Nikdy jej ďasná nekvácali. Zúbky má biele. My sme spokojní

gretocka
16. mar 2018

TAk takto.... my pouzivame normalnu dospelacku Oral B cela rodin, deti na nu maju detske nasadky. Kefka elektricka umyva skvelo, ale je to uplne iny princip ako rucna, takze ked si umyvate elektrickou kefkou tak ako rucnou (smer a rychlost pohybu), tak vo vysledku zuby vyzeraju horsie.... detom treba zubky docistovat ci po elektrickej ci po rucnej kefke. Moje deti ju pouzivaju cca od 3 rokov.

roselyn
autor
16. mar 2018

Vela informacii 😉 hmmmm
Zatial dcerka si umyva sama s klasickou detskou zubnou kefkou a ja jej potom docistujem vzdy (pre istotu) 😁 A ja zase si umyvam aj klasickou a aj elektrickou.
Este otazka - tie detske nasadky (zubne kefky) by mohli byt kompatibilne aj na moju elektricku dospelacku kefku?

xclusive
16. mar 2018

Ja odporucam philips sonicare for kids.....syn pouziva od 5 rokov....paradne vycisti zuby...aj zubar nam povedal,ze ked elektricku tak len sonicku...robi uplne iny pohyb ako oral b...

silesias
16. mar 2018

My mame, dcéra má 3roky. Niekedy umýva tou, niekedy obyčajnou ale max spokojnosť. Ona videla že my máme tak chcela. Na umývaní zúbkov to nič nemení umýva stále rovnako i obyckou.

canany
16. mar 2018

Ja tiez odporucam philips sonicare for kids, od kedy umyvame s tymto, nefarbia sa 4 rocnemu synovi tak zuby, a umyvame s tabletom a aplikaciou, syn vydrzi a pohra sa, vyskusala som aj ja s inou nasadkou, a chystam sa kupit si pre dospelakov, lebo ten casovac ma donuti si umyvat zuby tak dlho ako treba a vycisti zuby dobre, doteraz som sa vzdy ponahlala a zuby odflakla, tiez nam dve nezavisle zubarkay a aj hygienicka doporucila sonicku

roselyn
autor
16. mar 2018

musim popozerat a si spravit mini prieskum na nete 😉 dakujem za info

baboobchod
17. mar 2018

Aj ja veľmi odporúčam Phillips Sonicare. Používam ja aj syn. Predtym mal klasickú elektricku co sa jej otáčala hlavica, to bolo o ničom. Jedine sónickú 🙂

gretocka
17. mar 2018

@roselyn ak mas oral b, tak oral b detske na nu pasuju v pohode... skusala som aj lidlove nasady dospelacke nasadit na oral b, ale to moc nejde.... v dm robia tiez nejake nahrady, tie sme este neskusali... ale detske sme kupovali len original oral b zatial

bublina_
17. mar 2018

Ja mam s rotacnymi ako su Oral-B zle skusenosti, nakolko mame citlive dasna.. casom sa zacali odhalovat krcky + dalsie problemy.. presli sme na sonicke zubne kefky (konkretne philips sonicare healthywhite - okolo 80e, podla mojho prieskumu najlepsia z tych lacnejsich z tejto rady) a nevieme si ju vynachvalit, pouzivame cela rodina. Zmizol mi povlak aj skvrny od kavy, zuby su o trochu belsie (kefka ma aj bieliaci rezim). Tie sonicke totiz funguju na inom principe, iba vibruju, netocia sa, cize su setrnejsie k dasnam