Denný a nočný spánok u 4 mesačnej

mirkaknm
19. nov 2018

Ahojte maminky. Chcem sa s vami poradit ako uspavate vase babatka 🙂
Moja dcerka ma 4 mesiace,zatial daky super rezim nemame, no zaspinka mi vzdy cca o 13tej a spinka do 17tej. Potom nasleduje krmenie,kupanie,hranie,krmenie (s casovymi odstupmi samozrejme) a zrazu je 23hod a my este nespinkame. Niezeby som ja nechcela, ale dcerke sa nechce,neda...ten poobedny spanok je jediny kvalitny spanok takze ju nechcem budit. V noci je spanok nepokojny,dcerka kopka nozkami,pritahuje ich,otaca hlavicku zo strany na stranu. Cize moc nenaspi v klude. Niekedy sa mi podari ju uspat do postielky vedla mna aj ked coraz menej a ked nie tak zaspi so mnou v posteli na prsku. No tiez sa tu v noci budi tak ako v postielke. Dakujem za vase rady,napady,skusenosti .

2812ivana
20. nov 2018

fuha ja si myslím že by mala viac spankov za deň a kratších alebo kvalitnejší doobeda...skús ju pokocikat alebo vyložiť zababusenu na balkón či záhradu u môjho to celkom funguje. poobede ho nechám spať max 1,5hod večer okolo 19.30 zaspí krásne 🙂

mirkaknm
autor
20. nov 2018

@2812ivana A to ho budis po tej 1.5 hod? Hned zaspinka ked ho vlozis do kocarika?

mirkaknm
autor
20. nov 2018

@2812ivana Moc ten spanok neviem ovplyvnit.

2812ivana
22. nov 2018

@mirkaknm ako kedy nie vzdy tu 1,5hod spi poobede ...on je moje druhe dieta a veru pri nasom starsom skolkarikovi sa poobede vela nevyspi :D ale na tvojom mieste by som sa to snazila trosku upravit...doobeda kvalitnejsi spanok a poobede kratsi...