Denná opatrovateľka. Máte skúsenosť?

daniella54
3. jún 2019

Ahojte chcem sa spýtať či z vás niektorá má nejakú pani na stráženie počas dňa alebo výpomoc .... Koľko Asi približne opatrovateľky berú za stráženie -výpomoc ? Ďakujem pekne vopred

agentka017
3. jún 2019

Ahoj všetko zavisi od poctu deti ,aky maju vek ake cinnosti s nimi robi co ty od nej chces a pod.
Robila som ako opatrovatelka deti,teraz uz mam svoje 🙂

mogaa
3. jún 2019

@daniella54 ono záleží či si nájdeš "profesionálnu opatrovateľku" čo to robí na živnosť prípadne je zamestnaná v nejakej spoločnosti čo ponúka opatrovanie detí, alebo si nájdeš nejakú študentku či čipernú dôchodkyňu čo si chce privyrobiť....cena môže byť od 2-12eur....ak je to jednorázové a na hodinku dve cena môže byť vyššia, ale napr.keď chceš opatrovanie na nejaké obdobie napr.v lete denne8hodín napr.celý týždeň dva - vtedy môže byť cena nižšia....hlavne ak ide o kočku(študentka čo si chce privyrobiť) - cena môže byť aj cca2eurá na hodinu....

rainbow82
3. jún 2019

Od 2,50€ na hodinu len stráženie detí na hodinu

lubik87
3. jún 2019

4€ hodina dieťa ale aj navarí aj uprace keď treba

cee_68
3. jún 2019

@daniella54 Asi zalezi od mesta. V BA sme platili 8€/hodina. Teraz mame na plny uvazok 800€/mesiac. Ale vyslovene opatrovatelka, ziadne varenie, upratovanie apod.

mamcotka
4. jún 2019

Je to už síce dávno ale za mňa nedoporucujem len tak nejakú tetu ktora si chce privyrobiť. Vyskúšala som viaceré a ani jedna nebola spoľahlivá. Jedna kradla druha neprišla keď som ju potrebovala tretia chcela aby dom jej syna vodila domov do hnusneho bytu kde sa malý ani nemal s čím hrať a celkovo zlý pocit doteraz že som syna dala do rúk cudzej osobe. Dnes by som asi dala všade kamery.

daniella54
autor
5. jún 2019

@daniella54 Ďakujem Vám za správy