Dcérka v noci vôbec nechce spať.

ivka_vasso
15. okt 2019

Ahojte maminky, idem si k vam po radu.....
Uz asi 2 tyzdne dcerka v noci zle spi, zobudi sa uprostred noci a minimalne hodinku je hore... No dnesna noc ma dorazila 😩 od 02:00 do 04:00 nespala vobec a po tom bola hore kazdu pol hodinku.... Hladna nebola to sme skusali, pripisujem to zubkom ale zeby az takto? Vopred dakujem za kazdu dobru radu

ladyblcha
15. okt 2019

Neviem kolko ma dcerka, ale moje obe toto mali. Prva okolo 2r, a druha okolo 1roku. Preslo to za par tyzdnov. Ak myslis, ze su to zubky, daj nurofen pred spanim, ci bude zmena.

lujziana44
15. okt 2019

@ivka_vasso a koľko má? Aj my sme mali takéto problémy keď išli zuby :/ ale to boli extrémy aj na 4 hod a nie na dve...

kolieskova232
15. okt 2019

tak ako pri zubkoch to byva casty jav, ze sa detickam zle spinka. no ak to nie su zubky, zeby nebola nejak nervozna, tak sa jej mohol aj posunut spaci cyklus. to je tiez castym problemom, ze si deti prehodia moc s dnom

nikusiak9
15. okt 2019

@ivka_vasso nepisete vek. Je mozne ze cez den vela spi.

ivka_vasso
autor
15. okt 2019

Ach zabudla som na to, nedavno mala rok.... No este jedna taka noc a mna asi slahne..... Fungujem iba vdaka kave 😩

ivka_vasso
autor
15. okt 2019

@lujziana44 tak to uz je iny extrem 😱 si nedokazem take nieco ani predstavit

lenka2710
15. okt 2019

@ivka_vasso naša to mala okolo druheho roka, zobudila sa o polnoci a zaspala ráno o 6, to len bolo halo,cez deň spala len raz a to len chvíľu! Večer krasne zaspala,spala tri hodiny do tej polnoci a potom zaspala ráno keď šiel muž do práce! Ja uz som bola na treti deň taká unavena,že som si ľahla na koberec a malá okolo mňa sa hrala,ja somsom nevládala nič,len oči mi klipkali 😁

ivka_vasso
autor
15. okt 2019

@lenka2710 tak to som na tom dobre este 😁 ale neviem co mam skusit, davat ju spat neskor nech sa poriadne unavi? Alebo skusit nejaky bylinny sirup na lepsi spanok?

lujziana44
15. okt 2019

@ivka_vasso no a to môj ráno skoro do práce tak koľko x chodil spávať ako k rodičom, no lebo má fyzicky náročnú prácu a to neexist aby sa nevyspal, proste o 1 sa zobudil a do 5 niekedy aj do 6 a zase nad ránom sme zaspali na hodinu a zase dve až tri hod hore a už potom aj on bol hrozne unavený, ale toto trvalo možno dva týždne takéto a dávala som mu nuforen 🙂 noci boli lepšie keď mal od bolesti, ale aj tak sa budil skoro ráno cca o 3, 4 :/

lenka2710
15. okt 2019

@ivka_vasso my sme skúšali všelijako, dávali sme ju spat aj neskôr, potom zasa skôr, nejaký čaj som mala kúpený a nič! Trvalo to tak asi.mesiac, ale to tak že tri noci spala dobre a potom zase tri vôbec! Vydržali sme, prešlo to 😉😊

bafka
15. okt 2019

@ivka_vasso U nás od 6m to niekedy máva, má 1,5roka. Aj týždeň sa každú noc zobudí o 1hod a do 4tej je hore. Už aspoň blaboce a chce sa hrať. Boli časy keď to prereval. Ešte mu chýbajú 2 očné a zadné stoličky a dúfam, že potom už bude lepšie spávať. A ja ani kávu piť nemôžem, ja som si už nejak zvykla 😀

ivka_vasso
autor
15. okt 2019

Az si pripadam hlupo ze ako sa tu stazujem, a pritom to vacsina z vas ma oooomnoho horsie 😀

katarinka89
15. okt 2019

@ivka_vasso Neboj prejde to, neber to ako niečo hrozne, že sa nevyspis, lebo keby ju niečo nebolelo, tak by spala, aj pre ňu je to určite stresujúce sa prebudiť na bolesť. Zahraj sa s ňou keď plače, to ju ukľudní a bude dobre. Nurofen je dobrý, daj ten, viem o čom hovorim- ja mám 2r. A 1.r a čakám dalsie- takže okrem toho že o ony sa budia xy krát v noci, tak aj ja chodím furt čítať. Drž sa

zabina27
15. okt 2019

inak aj nas sa tak budil, ale nechcel nic, len ako keby nevedel zase zaspat, neplakal, nebol mrzuty, nechcel sa hrat, resp. kedze neplakal, nedala som velmi na vyber, bola tma a ticho, ja som sa snazila spat a nemotivovat ho nijako k bdeniu 😀 ani neviem, ako to preslo, asi len take obdobie 🙂

ivka_vasso
autor
15. okt 2019

@katarinka89 tak to klobuk dole pred tebou....ja to vydrzim aj ked budem spat malo, len mi je jej luto lebo viem ze ju bolia dasienka.... Snazim sa byt v klude lebo viem ze jej nijak nepomozem ked budem aj ja nervozna, ale obcas to nejde 😒

fiafia
15. okt 2019

@ivka_vasso tiež si spomínam na také obdobie u mojej dcérky. Koľko času sme presedeli v kuchyni. Zobudila sa okolo 2 a do 4bola v pohode hore. Ale dodržiavali sme nočný režim čiže len lampicka, potichu, len tak sme sa hrali. Každú pol hodinu pokus o uspatie až kým ju to nezlomilo. Boli to ťažké noci ešte ťažšie dni ale zvládli sme. Treba si opakovať stále nič netrvá večne, je to ozaj len nejaké zle obdobie.

ivka_vasso
autor
15. okt 2019

Dakujem vam za povzbudenie, snad toto obdobie nepotrva dlho

katarinka89
15. okt 2019

@ivka_vasso Nejde to ale prejde to....

adrika222
15. okt 2019

My sa musime kolko razy striedať s mužom najprv sy on pospi potom ja inak bisom bola ako.mumia. Zubki jej akurat idu ono to časom prejde neboj a prespi celu noc.

adrika222
15. okt 2019

Mame 1ročnu a čoskoro 3ročnu dcerku no ta sa tieš niekedy budi staršia

miriambbb
15. okt 2019

SPLN!! Na moje deti to velmi vplyvalo. Dokonca sa vsetky tri narodili +-1 den od splnu. V tom obdobi su nervoznejsie, budia sa v noci atd

didaa
15. okt 2019

@ivka_vasso nebude to tým, že posledné dni bol spln? Moja dcérka, keď bola malá často "zle spavala" práve, keď bol spln. No našťastie z toho vyrástla.

ivka_vasso
autor
15. okt 2019

Uz ma tiez napadlo ze by mohol byt na vine spln 🤔 ale nespala velmi dobre ani predtym, moze byt ze spln to este zhorsuje

adrika222
15. okt 2019

Ani moja dcerka dnes niejak nechce spinkat každych 5minut hore je. Ja tieš keď je slpn mesiaca neviem zaspať