Dcérka chodí spať okolo desiatej

noccikalili
2. dec 2013

Mamicky asi pred tyzdnom som tu pisala ze mi mala chodi spat o pol noci a prosila som o rady, dakujem mamickam ktore mi poradili budit malu skorej. Teraz asi tyzden chodime spinkat o 22:00, co je uz super🙂

andynika
3. dec 2013

@noccikalili aj nas tak chodi spat ma 3 roky a to nespava ani poobede

bastika
3. dec 2013

Aj moja ale to je čisto len moja nedoslednost 😀

silvinuska6
3. dec 2013

Môj Tobias chodí okolo 9 ale niekedy sa to natiahne aj do 11 hlavne ked je tatino doma a vtedy je rezim uuuplne rozhodený

noccikalili
autor
3. dec 2013

Viem ze to nieje pre niekoho velmi skoro ale ja sa uplne tesim, ved oproti polnocu je to vyhra pre mna 🙂

ifkael
3. dec 2013

Aj moje deti tak chodili...potom par dni- nekompromisne- okupat, vecera, vecernicek- chvilu sa pohrat - pripadne mala vecera cislo dva a sup do posteli- 20:30 sa uz spi

Len treba byt dosledna...ani jeden krat nepovolit. Mam pocit ze to detom pomohlo- aj cez den ked nieco poviem ma akceptuju

andrejka1974
3. dec 2013

@noccikalili vidis, ze sa to podarilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

noccikalili
autor
3. dec 2013

Ja som s nou okrem neskoreho spanku ziadne problemy nemala, stresne rozumna a na svoj vek vynimocne inteligentna, vzdy ma posluchne, neroby hysterky ani nic podobne, takze nic nanu nemozem povedat🙂 a len sa nanu ozrem uz vie co treba, ani hlas nemusim zdvyhat🙂

melalex
3. dec 2013

No my sme mali ten isty problem.Dcerka ked isla spat poobede tak jej trvalo aj hodinu kym zaspala a spala tristvrte hodiny a o 15 som ju budila.Vecer nedaj boh zaspat.Zaspavala o pol 12.Tak ked mala 2 a pol roka zrusila som jej denny spanok a odvtedy chodi spat o 8.Teraz bude mat 5 rokov a stale o 8 zaspava.