Dcéra odmieta jesť prosím o pomoc

mamulik10
9. aug 2018

Ahojte mamicky. 9 mesacna dcera mi zacala odmietat jest. Papavala 900ml denne ale teraz zacala papat 200ml dokopy niekedy aj menej. Nebadam na nej nic ze by jej bolo zle choroba nic. Je zdrava len sa bojim ze strati na vahe. Prosim Vas presli ste tym niektora mam ist lekarovi opat? Ked som naposledy bola doktorka hovorila ze to moze byt kvoli horucave ale tu uz nemame 3 dni teplo. Dakujem

pininka
9. aug 2018

@mamulik10 nie su to zuby? A este si to ujasnime trocha, 200ml coho zje,mlieko??

eliska13
9. aug 2018

@mamulik10 nejdú jej zuby, neboli ju hrdlo?možno jej už mlieko nechuti, ak zje ostatné jogurty prikrmy moc by som to neriesila

tiumen
9. aug 2018

A desiatu, obed a nejakú kašu večer zje ? Však hádam nie je len na mlieku 😅 ? Moja má tiež 9m a sem s príkrmami vymýšľa keď má "zlý" deň skrz zuby

mamulik10
autor
9. aug 2018

Papame uz kasicky aj zeleninku aj mlieko na ranajky vecer niekedy kasa mlieko. Streidam ale ide o to ze ona vsetko papala a vela papala moc jej chutilo. Potom prisli horucavy a zacala menej papat a teraz uz velmi malo 200ml je dokopy mlieko prikrm kasa nieje len na mlieko. S prikrmom sme zacali ovela skor. Ako sa aj malo

lubik87
9. aug 2018

Moja.nechce iné ako.mlieko a ráno ovocie ..zeleninu s mäsom na obed už nedá občas večer. Aj to horko ťažko už je to tak mesiac..na váhe nestratila asi ale ani nenabral od 5 mesiaca asi kilo a pol .pýta veľa vody .a lezú jej zuby už 4ty dve jednotky spodné von a teraz ide 2 očný vrchný 🙂 bude upír. Môže.byt aj že nechuti lebo keď vidí moje jedlo tak.sa.uslinta celá.dala som.jej kostnut pečené mäso tak ešte teraz si cuca peru :Dskus ponúknuť niečo.ine zeleninku ovocie čerstvé svieže nie len parené či dusené 🙂
@mamulik10

lubik87
9. aug 2018

@mamulik10 teraz začala 8 mesiac

henka123123
9. aug 2018

Kamoske takto maly odmietal jest.iba v noci sa budil aj 5x...a isla s nim lekarke a zistili ze ma zapalene usko a 6 zubov naraz mu ide :( dali mu lieky a uz je lepsie 🙂

tiumen
9. aug 2018

@mamulik10 nemali ste teraz niekedy poradňu u dr ? Ja som bola s malou teraz nedávno na 9-10mesačnej a dr vravela že už je môžem dať biely jogurt (ja som jej dala ale ochutený 😀 a nemala žiadny problém) a že už môže tvrdé syry.. treba len skúšať, naša má rada aj naše jedlo, ale to dostáva len také mini "koštovky" kedže to máme solené a korenené.. ľúbi aj pečivo. Skús jej dať niečo čo nejedávala

pribinak
9. aug 2018

Ved je otrasne teplo, mozu jej ist zuby,

deti95060810
10. aug 2018

v takom teple sa ani nečudujem...Zájdi k lekárovi či nemá chytené hrdlo...

nika_17
10. aug 2018

moja to iste,naprv zuby,potom horucavy.prejde ju to,neboj

nika_17
10. aug 2018

ale skus aj ten jogurt,mojej uz asi islo na nervy cisto len ovocie a tolko jogurtu zjedla ze az.A vcera takisto pomixovanu zeleninu ledva a ked som jej dala kusky brokolice,tak bastila