Dcéra nechce byť na dvore

24. júl 2023

Ahojte. Dcéra posledné týždne plače keď máme byť na dvore..ak ideme niekam na ihrisko hrá sa ide aj za deťmi aj všetko a doma ani na šmýkačku ani na odrážadlo..ako je aj dosť teplo ale teplo je aj keď sa flákame a vtedy jej to problém nerobí..čo to môže byť? Bude mať 2 roky vvauguste... na dvore má snáď všetko..pieskovisko,bazén, šmýkačku preliezky aj hojdačku ...máme aj psa ktorého zbožňuje no na dvore len vrieska..v obchode,v meste,na kúpalisku aj všade sa predvádza smeje sa zabáva..na dvore vymýšľa že chce papať,cikať..rozprávku...mal to niekto?

irusa
24. júl 2023

chýba jej spoločnosť ??? doma to už pozná ???

eskop
24. júl 2023

Asi to už nieje zaujímavé pre ňu doma. Neviem aj moja je taka, ze ju baví byt všade inde len nie moc doma na dvore ak tak len večer hodinku🙂

patka06
24. júl 2023

Na dvore sa nudí, všetko má okukané a nie sú tam deti - tiež sme to tak mali, na záhrade vydržala dcéra max 30 minút a to sme tam chodili iba príležitostne

mandzula
24. júl 2023

Je to jednoduche, potrebuje spolocnost.

pralinka25
24. júl 2023

ja to neustale opakujem. vsetci stale kricia ako je dom a dvor pre deti to najlepsie co moze byt. mozno pre niektore ale nie pre vsetky. niektore deti to maju na salame. skratka su tam same nudia sa. je to okukane bez akcie. mam doma tri ani jedno to tam nebavi hoci mame vsetko od trampoliny po smykacky bazenik. bavi ich to len ked tu maju kamosov. ja sa im ani necudujem. mna to tam tiez nebavi.
a druhy mytus su tie fotky co davaju mamicky ako sa deti sposobne hraju na zahradke a oni si vypiju v klude kavicku. nepopieram ze take neexistuju ale je to minimum. vacsina deti vymysla. furt nieco chcu. stale sa beha hore dolu a detom okolo zadku. vsetko je ok len rodicia maju nerealne ocakavania.
u nas sa zahrada teda ani trochu neosvedcila. ale ja som s tym pocitala len moj muz je z toho rozcarovany.
vzacne je to na zaciatku sezony, potom mozno ked dlhsie nie ste doma a potom ked si zavolate navstevu s detmi.

mandzula
24. júl 2023

@pralinka25 dik, ze si to napisala za mna, mne sa nechcelo takto rozpisovat, ale plne s tebou suhlasim.😀

belllinka
24. júl 2023

@pralinka25 presne, rodičia kúpia dom lebo veď deti sa pekne budú hrať na záhradke 🙄 No to iste, možno tak prvý rok, dva, keď dieťa nevyhľadáva spoločnosť, potom tam už samé nebudú.

ninapat
24. júl 2023

Lebo ju to tam nebavi? Chce ist niekam inam, kde su pre nu zaujimavejsie veci? Vsak sa treba na to pozriet z jej pohladu. Podla mna je to uplne normalne, ze sa takto sprava. Nevie vam to verbalne povedat, tak kona tak, ako vie.

slavomira236
24. júl 2023

U nas to iste dvera lredskolacka doma dvor a my kazdy den v parlu cestou zo skolky aj 3hodiny...syn tetazma kiahne za2tyzdne bol na dvre raz na 15 minut. No neprinutim

tehotna40
24. júl 2023

My máme cez leto zasa opačný problém, už mi známe z parku písali ci som nahnevaná 😀 deti majú doma bazén, pieskovisko ,trampolínu, záhradu, zvieratá a ja ich neviem cez leto nikam dostať ani na prechádzku. Sem tam ideme na kolobežky alebo bike. Ale zasa sú dvaja, zahrajú sa spolu. Možno dcérke naozaj chyba len spoločnosť. Skus vymyslieť niečo nové, daj deku, nejaké slane alebo sladké čo má rada ,vysyp hračky, kreslite si s kriedami. Nájdi niečo čo ju bude baviť 🙂 ale naozaj to tak nefunguje ze sadneš vyložiš nohy a dieťa nech sa hrá, to naozaj nie 🙂

bobkovci5
24. júl 2023

@pralinka25 prestne ❗️napísala si to úplne vystizne

2ivana5
24. júl 2023

Ak máš Instagram skús pozrieť happytoddlerplaytime a tam sú podľa mna celkom fajn nápady na aktivity pre deti

2ivana5
24. júl 2023

Ak máš Instagram tak skús pozrieť happy toddler play time. Tam sú celkom fajn nápady na aktivity pre deti 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
24. júl 2023

@pralinka25 tiez tak, trampolina piesok a somariny isli do.. po 2 letach, ani o to nezakopla, ledva na dvor vylezie do teraz. Susedia maju cele ihrisko na dvoroch, nik tam cele dni nie je :DD

lauriik
24. júl 2023

@pralinka25 wau, fakt to takto tolko ludi ma? Lebo mojim deckam uplne staci byt na zahrade a na ihrisko sa ani nepytaju. Ja som najstastnejsia, ze mame zahradu a staci mi otvorit dvere a sme vonku - od aprila do oktobra. Mojim detom to uplne staci a to tam maju len bazen a tramposku. Ja keby mam v tychto teplotach sa dr*at este niekam na detske ihrisko tak ma asi vykoti.

chrumka333
24. júl 2023

My máme trampolínu, hračky, motoriky, náradie....ale najlepšie je keď je po daždi a môžu sa hrať s blatom.ale ja mám 2 chalanov, zahrajú sa spolu