Dávate v tejto situácii deti na návštevy otcom?

maria123a
2. apr 2020

Ahojte mamičky, mam 2 ročného syna s mojim ex a ma súdne určené mat syna 2 krát týždenne na niekoľko hodín.. V tejto situácii už mu ho 2 týždne nedávam, on si stake nárokuje ale ja sa bojím môže byť prenášacom atď.. Vraj sa k tejto situácii vyjadrovala aj ombudsmanka.. Ale iba názor žiadny zákon na to nieje. Tak ma zaujimalo ako to momentálne riešite vy

simonka_vi
2. apr 2020

Ja som povedala hneď že keď je táto situácia určite mu malého nedám. Musel by malého zobrať do iného mesta keďže nebývame tam kde on. A určite mi je prednejšie zdravie dieťa ako to že on si ho chce zobrať a má ne neho nárok... Len ja mám pokoj lebo už pol roka ho nevidel a akurát keď je korona ho chce 🤦‍♀️

sense
2. apr 2020

Svoju skoro 7rocnu davam... byvame 15min peso od seba....

Skuste sa dohodnut ze moze vidiet maleho cez skype aby dieta nezabudlo a ze ked to skonci moze ho mat viac

renirv
2. apr 2020

Uz sa to tu riesilo viackrat za poslednu dobu. Pokial sa neda s druhym rodicom nejako inak dohodnut, ze by si to potom vynahradili ked sa bude dat tak to musi fungovat normalne ako urcil sud

draik
2. apr 2020

On si zase môže myslieť, že prenášačom ste Vy. Nevybavujte si vzájomné účty prostredníctvom dieťaťa.